قابل توجه نمایندگان کرمانشاه عضو «کمیسیون تلفیق»؛ مصوبات سفر مقام معظم رهبری روی زمین مانده است!

N82928413-72362947
مشروح خبر

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه از سه نماینده کرمانشاه عضو کمیسیون تلفیق بودجه خواست، که مصوبات استانی سفر مقام معظم رهبری را که بعد از 9 سال به سرمنزل مقصود نرسیده در اسرع وقت به اتمام برسانند.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه طی نامه‌ای از ابراهیم عزیزی، دکتر عبدالرضا مصری و محمد رشیدی، سه نماینده حوزه انتخابیه کرمانشاه که عضو کمیسیون تلفیق بودجه هستند، خواست که مصوبات استانی سفر رهبر انقلاب در اسرع وقت به اتمام رسد.در متن این نامه آمده است:
با سلام و احترام
خداوند متعال را شاکریم که با رای مردم شریف کرمانشاه و حمایت نیروهای انقلاب در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز نمایندگانی از مردم رنج کشیده‌ی کرمانشاه در مجلس حضور دارند که با توانمندی خود برای اولین بار هر سه نفر به کمیسیون تلفیق راه یافتند و افتخار بزرگتری خلق کردند و دو کرسی نایب رییسی و دبیری در هیات رییسه کمیسیون تلفیق را نیز از آن خود کردند.
هرچند نفس این اتفاق موجب خوشحالی است اما چنانکه مستحضرید هرچقدر توانمندی افزایش یابد طبیعتا بار مسئولیت نیز سنگین‌تر خواهد بود.
نیک آگاهید که کرمانشاه با کوهی از مسایل و مصائب مواجه است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به دوران جنگ تحمیلی و برخی دیگر به دلیل عدم توجه به عدالت در توزیع امکانات در کشور است.
از سوی دیگر سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۰ برکات فراوانی را شامل کرمانشاه کرد اما به دلیل عدم اتمام بسیاری از آن پروژه ها که بیش از ۹ سال از آن می گذرد هنوز به آن صورت شایسته و بایسته به سرمنزل مقصود نرسیده است.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه همانگونه که در دوران انتخابات، بنا بر تعهد و مسئولیت انقلابی در حمایت از توانمندترین و شایسته‌ترین کاندیداهای مقبول، حامی شما سه بزرگوار بود اکنون نیز خود را موظف می داند که در راستای مطالبه حقوق حقه مردم این خطه گام بردارد.
از این رو از شما نمایندگان‌ انتظار دارد که در بررسی بودجه سال 1400، توجه به توزیع عادلانه آن علی الخصوص بر مبنای محرومیت‌های ناشی از جنگ تحمیلی را برای همه استان‌های درگیر جنگ، مدنظر قرار دهید و از سوی دیگر ان شاءالله بگونه ای عمل شود که مصوبات سفر رهبر انقلاب در اسرع وقت به اتمام رسد شاید بدین گونه قدری از بار عقب ماندگی استان جبران شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

22 + = 25