قانون را فصل‌الخطاب خود قرار دهیم / چهره زیبا و سینه ستبر ایران را مخدوش نکنیم

انتظار می‌رود دادستان محترم با صلابت و قدرت با خاطیان برخورد نماید تا از تکرار این گونه حوادث و اتفاقات تلخ جلوگیری به عمل آید و اما نبایستی چهره زیبا و سینه ستبر ایران را مخدوش کنیم.
به گزارش باختر، دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در گفت‌وگویی به حوادث تلخ اخیر کرمانشاه، که موجب تکدر خاطر مردم شریف کرمانشاه شده است، خدمت به محرومان را از اساسی‌ترین دستورات امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) دانست و تاکید کرد: حضرت آیت‌اله علماء نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بارها در خطبه‌های پر شکوه نماز جمعه کرمانشاه و دیدارهای مسولان دستگاه‌های اجرایی فرموده‌اند که،«آحاد مسوولان باید به نوکری و خدمتگزاری به مردم شریف، نجیب، ولایت‌مدار و شهید پرور استان کرمانشاه افتخار کنند».
وی افزود: این که می‌بینیم گاهی به دلیل قصور و بی‌مبالاتی برخی، مشکلی برای یکی از شهروندان محترم ایجاد می‌شود، نشانگر عدم برنامه‌ریزی درست و منطقی بر محور قانون می‌باشد، زیرا وقتی همگان بر مدار قانون حرکت کنیم و قوانین را فصل‌الخطاب خود قرار دهیم، یقیناً در آینده دیگر شاهد چنین رخداد‌های تلخی نخواهیم بود.
رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مردم بزرگ استان کرمانشاه در جای جای صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی، تعهد خود را به کرات به انقلاب و خون شهدا ادا کرده‌اند، لذا همگان باید در خدمت به مردم، خصوصاً محرومان، که ولی نعمتان همه ما هستند، از هم گوی سبقت بگیریم.
این استاد دانشگاه ادامه داد: در رزمایش مواسات و همدلی و خدمت مومنانه، مردم متدین و بصیر و انقلابی استان کرمانشاه، یکی از زیباترین جلوه‌ها و صحنه‌های انسانی و دینی خود را در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) رقم زدند، که این حرکت‌های بزرگ و ماندگار نشأت گرفته از حس نوع دوستی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب‌پذیر می‌باشد.
دکتر شهرستانی افزود: در این راستا بایسته است از اقدام سریع و به موقع و انقلابی دادستانی کرمانشاه تقدیر شود و انتظار می‌رود دادستان محترم با صلابت و قدرت با خاطیان برخورد نماید تا از تکرار این گونه حوادث و اتفاقات تلخ جلوگیری به عمل آید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 28