قتل مادر توسط معتاد شیشه‌ای قاتل دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشت و چندی پیش اقدام به قتل مادرش کرده بود، توسط پلیس آگاهی کرمانشاه دستگیر شد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا ، سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار داشت: چندماه پیش و پس از گزارش وقوع یک فقره قتل به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه خانمی 54 ساله در منزلش به قتل رسیده، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات گسترده کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان مشخص شد قاتل این خانم، پسر 39 ساله اش بوده که به خاطر اختلافات شخصی و درگیری هایی که بینشان وجود داشته، اقدام به این کار کرده است.
آمویی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند محل اختفای فرد قاتل را در یکی از مناطق شمالی شهر تهران کشف و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در عملیاتی ضربتی نسبت به دستگیری متهم اقدام کنند.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی استان، وی در بازجویی ها انجام گرفته صراحتا به قتل مادر خود اعتراف و انگیزه اش را از این
کار اختلافات شخصی در پی اعتیادش به شیشه عنوان کرد.
وی با بیان اینکه این فرد مادرش را پس از درگیری لفظی و با پیچاندن روسری به دور گردنش خفه کرده و به قتل رسانده است، گفت: در بسیاری از جرائم رد پای اعتیاد پیدا است.
آمویی در پایان از معرفی قاتل شیشه ای به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 10