قتل پسر معتاد به دست پدر

61472612

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری پدری خبر داد که پسر معتادش را به علت شدت اعتیاد و آزار و اذیت هایش نسبت به خانواده به قتل رساند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در خصوص وقوع یک فقره خودکشی در یکی از روستاهای قزانچی، ماموران پاسگاه روانه محل شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران و اظهارات ابتدایی خانواده عنوان شد که پسر جوان 30 ساله با شلیک گلوله برنو به زندگی خود خاتمه داده و موضوع خودکشی بوده است.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: بررسی ماموران و تحقیقات آنها چیز دیگری را نشان می داد تا اینکه در ادامه بازجویی ها، پدر خانواده به قتل پسرش به خاطر اعتیاد شدیدی که به شیشه داشت اعتراف کرد.
معاون اجتماعی پلیس اجتماعی کرمانشاه تصریح کرد: این فرد در ادامه اظهاراتش عنوان کرد که پسر معتادش به علت اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی بارها اقدام به آزار و اذیت اعضای خانواده کرده و در زمان قتل نیز با مادرش به شدت درگیر شده بود.
وی تصریح کرد: این پدر که پسرش را به قتل رسانده پس از تکمیل تحقیقات و پرونده، روانه زندان شده است.
سرهنگ آمویی در پایان گفت: مراکز مشاوره های کلانتری در سطح استان آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف به خانواده ها و به صورت رایگان هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =