«قطار» کرمانشاه سرعت می گیرد

N83011242-72509093
مشروح خبر

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: با اتمام جوشکاری‌ها، سرعت قطار کرمانشاه سال آینده به حداکثر 110 کیلومتر در ساعت می رسد.
به گزارش باختر، مهرداد سالاری با بیان اینکه هنوز سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه به حد ایده آل خود نرسیده، گفت: در حال حاضر بخشی از جوشکاری های مسیر باقی مانده که سال آینده به اتمام می رسد.
وی افزود: سرعت قطار تابع چند آیتم است که یکی از آنها اتمام کامل جوشکاری های مسیر است که تاکنون سه چهارم این جوشکاری ها انجام شده است.
سالاری تصریح کرد: یک چهارم کار باقی در این مسیر هم تا سال آینده به اتمام می رسد و پس از آن سرعت قطار در این مسیر به حد ایده آل خود می رسد.
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه یادآور شد: حداکثر سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه با اتمام جوشکاری ها به 110 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.
سالاری خاطرنشان کرد: اوایل بهره برداری از مسیر راه آهن ملایر-کرمانشاه، سرعت قطار در برخی قسمت ها بعضا تا زیر 40 کیلومتر بود که با جوشکاری های انجام شده در سال گذشته و امسال سرعت در این مسیر تا حد قابل قبولی افزایش یافته است.
وی درخصوص تاخیر در اجرای جوشکاری های مسیر هم گفت: این تاخیر به این علت است که باید مسیر زیر بار تردد قرار گرفته و تغییر شکل داده و به اصطلاح زمانی که خط شکل کامل خود را پیدا کرد، جوشکاری های تکمیل کننده انجام می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

+ 10 = 19