قطعی برق به چراغ‌های راهنمایی هم رسید

مشروح خبر

سرهنگ فضل الله شیری، رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه اظهار داشت: علت خاموشی چراغ های برق به دلیل قطعی برق در شهر و محلات شهر کرمانشاه است.
وی با تأکید بر اینکه خاموشی چراغ‌های تقاطع‌ها فقط به دلیل قطعی برق است، تصریح کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و جلوگیری از هرگونه بی نظمی در میادین و تقاطع‌های مهم حضور فعال دارند.
سرهنگ شیری افزود: قطعی برق چراغ های راهنمایی باعث اختلال ترافیکی و راهبندان و
بی نظمی و نابسامانی در عبور و مرور خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت چراغ ها در تامین جانی شهروندان بیان کرد: خاموش بودن چراغ ها به دلیل قطعی برق یا نقص، باعث تصادف در تقاطع ها و میادین مذکور می شود و زمینه خسارات جانی و مالی برای شهروندان را ایجاد می کند.
این مقام مسئول تصریح کرد: نظر به اهمیت چراغها در تنطیم عبور و مرور و ایمنی شهروندان می طلبد مدیریت شهری و دستگاهای مسئول در این زمینه برای جلوگیری از خاموشی چراغ های راهنمایی چاره اندیشی و نسبت به راه اندازی موتور برق اضطراری اقدام کنند.
سرهنگ شیری تصریح کرد: تا زمانی که چراغ های رانندگی سالم و فرمان می دهند رنگ چراغ ها اولویت عبور خودروها را تعیین می‌کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان گفت: هنگام خاموشی چراغ ها لازم است برابر مقررات عبور و مرور به اصل مهم رعایت حق تقدم در چهارراه ها و میادین و فرامین پلیس راهنما در تقاطع یا میدان توجه کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

+ 2 = 11