كرمانشاه در لیگ برتر سال آینده کشتی شرکت می‌کند

unnamed (1)

معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با تلاش‌ و پیگیری استاندار، یک تیم از کرمانشاه در لیگ برتر سال آینده کشتی شرکت خواهد کرد.
به گزارش باختر، جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: اخیراً استاندار کرمانشاه رایزنی‌هایی را با وزارت نفت داشته تا حمایت مسئولین این وزارتخانه را برای حضور یک تیم از استان در لیگ برتر سال آینده کشتی جلب کند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه این رایزنی‌ها منجر به نتیجه شد و بنا به اعلام استانداری به اداره کل ورزش و جوانان استان، در لیگ برتر سال آینده کشتی یک تیم از کرمانشاه حضور خواهد داشت.
محمدحسین محبی رئیس هیات کشتی استان نیز با تایید این خبر به ایسنا گفت: رئیس فدراسیون کشتی در رقابت‌های جام تختی که چندی قبل به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، در دیدار با استاندار از ایشان خواست تا برای حضور یک تیم از این استان در رقابت‌های لیگ برتر کشتی حمایت‌های لازم را داشته باشد.
وی با اشاره به پتانسیل‌های بالای کرمانشاه در رشته کشتی، افزود: در برخی از استان‌های مستعد در رشته کشتی، ارگان‌های مختلف و شهرداری و شورای شهر کمک می‌کنند تا استانشان یک تیم در لیگ برتر این رشته داشته باشد که ما در کرمانشاه چنین حمایتی را نمی‌بینیم.
رئیس هیات کشتی استان تاکید کرد: معتقدم حضور یک تیم از کرمانشاه در رقابت‌های لیگ برتر به پیشرفت بیشتر کشتی استان کمک خواهد کرد،
چراکه میزبانی تیم‌های دیگر و اعزام تیم به رقابت‌های این لیگ موجب بالا رفتن انگیزه دیگر کشتی گیران ما می‌شود.
وی یادآورشد: در حال حاضر کشتی کرمانشاه در چهار تا پنج وزن کشتی گیران خوبی دارد و می‌توانیم از ظرفیت آنها برای حضور در لیگ برتر استفاده کنیم و برای سایر اوزان هم کشتی‌گیر جذب کنیم.
محبی در ادامه اعلام کرد: شاید اگر کشتی کرمانشاه برای سال آینده هم نتواند در لیگ برتر این رشته تیم داشته  باشد، برای دو یا سه سال آینده دیگر هیچ ملی پوشی از کرمانشاه نخواهیم داشت.
وی افزود: ارشک محبی، یداله محبی، بهمن تیموری و حامد رشیدی از کشتی گیران مطرح حال حاضر کرمانشاه هستند که همگی برای استان‌های دیگر کشتی می‌گیرند و اگر یک تیم لیگ برتری داشته باشیم، به استان برمی‌گردند و انگیزه‌ای برای کشتی گیران نوجوان و جوان استان می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =