ماجرای قدیمی ترین زندانی کرمانشاه از زندان تا شهرداری!

1398021618545263817363984
مشروح خبر

مدیرکل زندان های استان کرمانشاه با تشکر از دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه،گفت: پس از آزادی یکی از قدیمی ترین زندانی‌های کرمانشاه برای حل مشکل اشتغالش، مجموعه خدمات شهری شهرداری کرمانشاه وی را به کار گرفت.
به گزارش باختر، حمید رضا پوریانی اظهار داشت: یکی از قدیمی‌ترین زندانیان استان کرمانشاه پس از گذشت ۲۴ سال از زندان شهر کرمانشاه آزاد شد.
وی افزود: پس از آزادی از زندان یکی از مشکلات این فرد همانند سایر زندانیانی که از زندان آزاد می‌شوند تأمین معیشت مورد نیاز بود که با مراجعه به زندان مرکزی این نیاز را با مسئولان مربوطه در میان گذاشته است.
مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از انجام رایزنی با شهردار محترم کرمانشاه و مساعدت دکتر طلوعی، مجموعه شهرداری کرمانشاه این فرد را در مجموعه خدمات شهری به کار گرفت.
پوریانی خاطر نشان کرد: یکی از عمده دلایل ارتکاب جرم از سوی افراد پس از آزادی عدم تأمین معیشت است و باید با کمک دستگاه‌های مختلف در طول مدت محکومیت مهارت‌های لازم برای کسب درآمد به افراد بزه کار داده شود.
وی بیان کرد: در صورت وقوع کسب مهارت در زندان ۲ اتفاق مهم پیش خواهد آمد اول اینکه در ایام سپری کردن محکومیت می‌تواند بخشی از نیاز مالی خانواده خود را با کار کردن تأمین کند و در مرحله بعد پس از آزادی از ارتکاب مجدد جرم جلوگیری شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 20 =

+ 69 = 75