ماجرای واگذاری زمین به ایثارگران چیست؟

61834858
مشروح خبر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام بنیاد شهید برای واگذاری زمین به ایثارگران بر اساس امتیازات آنها، گفت: نباید بگذاریم در واگذاری‌ زمین به ایثارگران حقی از کسی ضایع شود.
حجت الاسلام هادی عسگری در دومین نشست کارگروه مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه که به منظور بررسی نحوه واگذاری زمین های ایثارگران شهرستان کرمانشاه برگزار شد، خدمتگزاری به ایثارگران را توفیقی بزرگ برای خادمین شهدا عنوان کرد و افزود: اعطای زمین به ایثارگران باقی مانده استان فرصتی مغتنم و گام بزرگ بنیاد شهید در ارائه خدمت و تأمین مسکن ایثارگران است.
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: همکاران ما باید بگونه ای عمل کنند که در واگذاری زمین ها به ایثارگران خدای ناکرده حقی از هیچ ایثارگری ضایع نشده و تمامی امور واگذاری بر اساس شاخص و امتیازات مشخص ایثارگران صورت گیرد.
عسگری در بخش دیگری از سخنان خود به تکریم ارباب رجوع و ارتباط مناسب با جامعه ایثارگری اشاره کرد و افزود: امروز ایثارگران ما بیش از هر چیز به یک گوشی شنوا و درد آشنا نیاز دارند تا مشکلات خود را با مسئولین درمیان گذارند و ما متولیان و خادمین امور شهدا و ایثارگران در خط مقدم این همدلی و همنوایی هستیم.
در ادامه این نشست اعضای حاضر گزارشی از آخرین اقدامات انجام گرفته با اداره راه و شهر سازی در خصوص نحوه واگذاری زمین های پنج هزار واحدی ایثارگران استان ارائه کردند.
16 تیرماه امسال در سفر سعید اوحدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، تفاهم‌نامه تامین زمین و ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای ایثارگران استان کرمانشاه به امضای وی و استاندار کرمانشاه رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

32 + = 41