مافیای کنکور و ماسک با پلت فرم پیژامه!

unnamed (1)
مشروح خبر


وحید حاج سعیدی
این روزهای خاکستری که دلار و سکه در حال ترکتازی هستند، روسای بانک ها از محتویات کیف های اهدایی مطلع نیستند، گرانی های افسار گسیخته امان مردم را بریده اند و اینکه تازه مشخص شده حتی خود ظریف هم متن برجام را به طور کامل نخوانده است، سازمان سنجش فاز خودش را دارد و اصرار دارد حسینی بای رأس ساعت مقرر در مقابل حوزه های کنکور با یک میکروفن نیم کیلویی داوطلبان را غافلگیر کند و گزارش های بامزه خودش را برای پخش به رسانه ملی بفرستد!
در جریان هستید که این روزها دغدغه رسانه ملی در کنار تبلیغ گسترده دوغ آلیس، تلاش وصف ناپذیر برای پخش خزعبلات و اراجیف برخی مجری ها در راستای فروش سی دی و پکیج و جزوات آموزشی است!
از شما چه پنهان ما خدا وکیلی به ضرر کسی راضی نیستیم چه برسد به ضرر مافیا آن هم مافیای کنکور که با گردش مالی سی هزار میلیاردی درسال برای خودشان کیا بیایی راه انداخته اند!
در حقیقت این روزها کلاس ها و جزوات آموزشی کنکور برای خودشان یک بازار مکاره جدا دارند و خانواده ها از سه سال قبل تاریخ برگزاری کنکور نورچشمی شان را می دانند. دوره ما وقتی صبح جمعه من و داداش از کنکور برگشتیم پدر مان گفت: صبح به این زودی کجا رفته بودین؟! بگذریم…
امروز هوا گرم است و شما هم احتمالاً حال و حوصله صغری کبری چیدن های حقیر سراپا تقصیر را ندارید ، اجازه بدهید خیلی چکشی و سریع میخ آخر را بکوبم و شما را به خدای بزرگ بسپارم.
مخلص کلام اینکه اگر فکر کرده اید 5 گرم ویروس که کل دنیا را به هم ریخته است بتواند در برابر مافیای کنکور و موسسات آموزشی قد علم کند، زهی خیال باطل و اگر از آسمان سنگ هم ببارد، کنکور باید برگزار شود!
در ضمن اخیراً ثابت شده احتمال انتقال هوابرد کرونا در محیط‌‌های بسته هم وجود دارد.
عزیزان پشت کنکور عنایت داشته باشید روز کنکور همراه با مداد مشکی سیاه نرم و پاکن و سنجاق قفلی ، ماسک ساخته شده با پلت فرم پیژامه به سبک حریرچی فراموش نشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =

67 + = 69