مالباختگان به پلیس آگاهی مراجعه کنند؛ دادستان قلابی در کرمانشاه به دام افتاد

24888672

 رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه ای که با جعل عنوان دادستان و دیگر مناصب مهم حکومتی اقدام به سرقت اموال شهروندان کرده بود، خبر داد و از آنها خواست تا برای ثبت شکایت به شعبه 2 اداره مبارزه با سرقت این پلیس مراجعه کنند.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا امیری» اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی استان به تازگی موفق به دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه ای شده که با جعل عناوینی مانند دادستان، قاضی، دکتر و... اقدام به کلاهبرداری گسترده از مردم کرده بود.
وی با بیان اینکه این فرد پس از کرایه خودروهای سواری از شهرستان های مختلف استان به سمت شهر کرمانشاه، در میانه راه و پس از آنکه خود را دادستان، قاضی دادگستری و... معرفی می کرد، افزود: این فرد با جلب اعتماد راننده، در میانه راه اقدام به خرید آبمیوه و ریختن داروی بیهوشی در آن کرده و پس از خوراندن به آنها نسبت به سرقت وجه نقد، گوشی همراه و دیگر وسایل با ارزش اقدام می کرد.
سرهنگ امیری تصریح کرد: شگرد دیگر وی اخاذی از زنان بود، به این طریق که وی پس از شناسایی زنان جویای کار، اعتماد آنها را جلب و پس از خوراندن آبمیوه حاوی مواد بیهوشی، طلاجات، پول نقد و گوشی آنها را به سرقت می برد.
رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: افرادی که مورد کلاهبرداری به شیوه های یاد شده از این فرد 48 ساله که دارای سوابق متعدد کیفری نیز هست قرار گرفته اند در اسرع وقت به شعبه 2 اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 + = 75