مبتلایان کرونا به زودی باید در راهرو بیمارستان‌ها بستری شوند!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون بالغ بر ۶۰ تخت I.C.U در دانشگاه راه‌اندازی شده که در تدارک تجهیز 20 تخت دیگر هستیم.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، محمودرضا مرادی در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: موج سوم کرونا همچنان با قدرت و به صورت مهاجم‌تر و خطرناک‌تر ادامه دارد و اصلا ضعیف نشده است.
وی با اشاره به دوبرابر شدن تعداد بیماران بستری حال حاضر در مقایسه با یک ماه گذشته، گفت: کرونا هر روز با شدت بیشتری در حال پیشروی است، رشد بی‌سابقه تعداد بیماران کرونایی بستری در کرمانشاه و افزایش تعداد مرگ و میرها، زنگ هشدار جدی برای مردم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اضافه کردن ظرفیت‌ تخت‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های استان برای بیماران کرونایی، گفت: به صورت مرتب بر ظرفیت تخت‌ها اضافه می‌شود، اما این اضافه شدن هم حدی دارد تنها تخت نیست باید خدمات درمانی هم به بیماران ارائه شود.
مرادی با بیان اینکه حدود ۲۰ درصد بیماران مشکوک به کرونای استان کرمانشاه در بخش‌های ویژه بستری هستند، گفت: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون بالغ بر ۶۰ تخت I.C.U در دانشگاه راه‌اندازی شده که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.
وی اضافه کرد: موافقت تامین تجهیزات نزدیک به 20 تخت ویژه دیگر با وزارت متبوع نهایی شده که به این ترتیب در مجموع ۸۰ تخت ویژه دیگر برای استان، در دوران کرونا راه‌اندازی خواهد شد.
همچنین استاندار کرمانشاه در این جلسه با بیان اینکه ‌اکنون ۶۸۰ نفر از مبتلایان کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: اگر آمار بستری‌ها به ۸۰۰ نفر برسد، مجبوریم که مبتلایان جدید را در راهرو بیمارستان‌ها بستری کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =