مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه خبر داد: افزایش 3 برابری محبوس شدن مردم در «آسانسور» در پی قطعی برق

2410799_100
مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه از افزایش سه برابریآمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسوربه دنبال قطعی برق از ابتدای تیرماه تاکنون خبر داد.
به گزارش باختر، آتشپاد غلامرضا رضایی در گفت وگو
با ایسنا، با اشاره به خاموشی های برنامه ریزی شده شرکت توزیع برق، گفت: متاسفانه این امر موجب افزایش دو تا سه برابری عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور شده است.
وی افزود: در سه ماهه ابتدایی امسال 222 مورد نجات یافته داشته ایم که عمده آنها افراد محبوس شده در آسانسور بودند.
رضایی تصریح کرد: در دو سه هفته اخیر هم که باخاموشی های برنامه ریزی شده مواجه شدیم آماراین افراد بالا رفته و ماموریت نجات محبوس شدگانآسانسور عملاً دو تا سه برابر شده است.
وی افزود: از ابتدای تیرماه که خاموشی‌ها عملاً شروع شد 96 مورد عملیات نجات محبوس شدگاندر آسانسور را داشتیم که در این عملیات ها 179 نفر نجات یافتند.
مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه توصیه کرد، افراد و بویژه جوانترها حتی المقدور در این روزها که خاموشی های برنامه ریزی شده وجود دارد، از پله به جای آسانسور استفاده کنند.
در غیراین صورت و نداشتن توان کافی توصیه می شود افراد برنامه خاموشی‌های شرکت توزیع برق را داشته باشند و مواقعی که خاموشی در محله ای قرار است اتفاق بیافتد، از آسانسور استفاده نکنند.
وی همچنین توصیه کرد:افراد در صورت حبس شدن در آسانسور خونسردی خود را حفظ کرده و تنها با شماره 125 آتشنشانی تماس بگیرند و اطمینان داشته باشند نیروهای آتشنشانی در کوتاهترین زمان آنها را نجات خواهند داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =