مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه: برق ادارات خاطی در کرمانشاه قطع می شود کاهش ۳۰ درصدی مصرف

مشروح خبر

مدیر عامل شرکت برق استان کرمانشاه گفت: از این هفته برق اداراتی که سیستم دیزل دارند اما استفاده نمی کنند قطع خواهد شد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر ، علیمراد مرادی مجد اظهار داشت: هر هفته از ادارات بازدید می شود و در روزهای سه شنبه گزارشی از این بازدیدها به استاندار و وزارت نیرو ارسال می شود.
وی افزود: از ابتدا با ادارات خاطی که پس از زمان اداری همچنان سیستم سرمایشی را روشن گذاشتند برخورد کردیم اما بحث جدی دیگر برخورد با اداراتی است که مولد اضطراری دیزل دارند اما به کارگیری نمی کند.
مدیر عامل شرکت برق استان کرمانشاه با بیان اینکه به کارگیری این سیستم مصوبه هئیت وزیران است و ادارات دارای دیزل الزاما باید از مولد اضطراری استفاده کنند گفت: تاکنون دو وعده اخطار دادیم و این هفته نسبت به قطع برق اداراتی که دیزل دارند اما استفاده نمی کند اقدام خواهیم کرد.
وی درباره صرفه جویی در زمان پیک مصرف برق افزود: نسبت به پیک خاموشی مدت مشابه قبل حدودا ۳۰ درصد کاهش مصرف داشته ایم زیرا قبلا ۱۸۰ مگاوات خاموشی اعمال اما اینک این میزان به ۱۲۰ مگاوات رسیده است.
مرادی مجد با اشاره به اینکه اگر مردم همکاری کنند انتظار می رود تا پایان مرداد خاموشی ها به حداقل برسد گفت: با این حال انتظار داریم مردم همچنان در مصرف برق رعایت کنند البته بسیاری از ادارات بعد ساعات اداری همچنان سیستم سرمایشی آنان روشن است.
وی افزود: از نظر صرفه جویی مصرف انرژی امسال نسبت به سال قبل کاهش داشته ایم همچنین مصرف برق کل استان نسبت به اواخر تیرماه حدود ۲۰ درصدی کاهش داشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 14 =

60 + = 64