مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه معرفی شد

مشروح خبر

امیدعلی مرآتی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه معرفی شد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، در مراسمی که با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه برگزارشد، «امیدعلی مرآتی» به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه معرفی و از زحمات «مرادعلی مرادی مجد» مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر شد.
مرادی مجد مدیرعامل پیشین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه در این مراسم از صنعت برق به عنوان پیشران توسعه در کشور یاد کرد که تمام ابعاد زندگی مردم به این صنعت وابسته است و افزود: صنعت برق طی 40 سال اخیر رشد چشمگیری خصوصا در استان کرمانشاه داشته است.
وی با بیان اینکه شاخص‌های مختلف این صنعت در کرمانشاه طی 40 سال اخیر به طور میانگین هر سال هشت تا 9 درصد رشد داشته، ادامه داد: برای مثال میزان مصرف برق در این مدت بیش از 16.8 برابر شده است.
مجد خاطرنشان کرد: تعداد روستاهای برقدار استان نیز از 102 روستا در سال 57 به 2543 روستا و تعداد مشترکین نیز از 68 هزار مشترک به 760 هزار مشترک افزایش یافته است.
به گفته مدیرعامل پیشین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، تعداد مشترکین بخش کشاورزی نیز در این مدت از 43 مشترک به 7500 مشترک و مشترکین صنعتی نیز از 64 مورد به 2800 مورد رسیده است.
وی از افزایش طول شبکه برق استان از سه هزار کیلومتر به بیش از 18 هزار کیلومتر در 40 سال اخیر هم خبر داد.
مدیرعامل پیشین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه اشاره مختصری هم به اقدامات این شرکت در زلزله سال گذشته داشت و عنوان کرد: پس از وقوع این زلزله، در کوتاهترین زمان ممکن تمام روستاها و شهرهای استان به شبکه برق متصل شدند.
مرادی مجد با اشاره به تامین برق بیش از 40 هزار چادر و کانکس، گفت: در جریان زلزله آبان سال گذشته خسارت جدی به تاسیسات و شبکه برق و مشترکین وارد شد.
در ادامه امیدعلی مرآتی مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استان نیز با اشاره به مهمترین اولویت‌های کاری خود، افزود: یکی از مهمترین برنامه‌ها فراهم کردن زیرساخت‌ها برای جذب سرمایه‌گذاران در صنعت برق استان است.
وی با تاکید بر لزوم مدیریت مصرف برق خصوصا در ایام پیک مصرف، یادآور شد: در تلاشیم از اعمال خاموشی‌ها در تابستان سال 98 جلوگیری کنیم که در این زمینه نیازمند همکاری مشترکین، صنایع بزرگ، ادارات، کشاورزان و ... هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: برای کاهش تلفات از 15 درصد به زیر 10 درصد نیز برنامه داریم.
مرآتی اصلاح و نوسازی شبکه‌های فرسوده، ارتقا بهره‌وری، استفاده از تجهیزات و شیوه‌های نوین، استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند و ... را از دیگر اهداف خود اعلام کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نه =

4 + 6 =