مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه شهریه ثابت مدارس غیرانتفاعی قابل برگشت نیست

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: شهریه ثابت مدارس غیرانتفاعی در استان کرمانشاه به خانواده‌ها عودت داده نمی‌شود.
به گزارش باختر، مجید یزدان‌پناه در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه مبلغی که زمان ثبت‌نام در مدارس غیرانتفاعی پرداخت شده قابل برگشت نیست اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش نیز اعلام کرده با توجه به پنج ماه فعالیت این مدارس و همچنین ادامه فعالیت‌ آن‌ها در شبکه شاد شهریه ثابت قابل بازگشت نیست.
وی عنوان کرد: تنها هزینه‌هایی که برای برنامه‌های متفرقه بعد از عید از جمله اردو و کلاس فوق‌العاده از طرف مدارس غیرانتفاعی دریافت شده باید به خانواده‌های دانش‌آموزان عودت داده شود چون این هزینه‌ها صرف کاری نشده است.
یزدان‌پناه گفت: برخی خانواده‌ها نیز شهریه برنامه‌های متفرقه بعد از عید را دریافت نمی‌کنند و ترجیح می‌دهند این مبلغ از شهریه سال بعد دانش‌آموز آن‌ها کسر شود.
وی افزود: بنابراین شهریه ثابت براساس قانون قابل عودت نیست اما سایر شهریه‌هایی که برای کم کاری انجام نشده عودت داده می‌شود و خانواده‌ها برای دریافت حق خود می‌توانند مراجعه کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه درباره شهریه پیش‌دبستانی‌های زیرمجموعه آموزش و پرورش نیز گفت: چنانچه بابت شهریه پرداخت شده از اسفندماه به بعد کار مفیدی توسط این پیش‌دبستانی‌ها انجام نشده باید شهریه به خانواده‌ها عودت داده شود اما چنانچه مربی در تمام مدت از طریق فضای مجازی با شاگردان خود ارتباط داشته شهریه قابل برگشت نیست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 + = 93