مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه: ارتقاء گردشگری نیازمند تبلیغات و آموزش فراگیر است

مشروح خبر

82458514-71470764

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ارتقاء کمی و کیفی گردشگری را نیازمند تبلیغات و آموزش فراگیر عنوان کرد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، جلیل بالایی روز (21اسفند) در حاشیه دوره توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در صنعت گردشگری استان که در هتل پارسیان برگزار شد، تبلیغات را مهمترین ابزار معرفی جاذبه و پتانسیل های گردشگری استان دانست و اظهارکرد: حفظ و افزایش گردشگران نیازمند ارائه خدمات کمی و کیفی شایسته توسط همه عوامل تاثیرگذار حوزه گردشگری است.
وی ادامه داد: این خدمات صرفا با تغییر رویکردها و
ذهنیت ها انجام می گیرد و این تغییر ابزاری جز «آموزش» ندارد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: آموزش تنها و مهمترین عامل تغییر نگرش ها برای شناخت درست گردشگر، گردشگری و نوع مواجهه و ارائه خدمت به آن است.
وی هماهنگی، انسجام سازمانی و استفاده از ظرفیت های بین بخشی را مهمترین عامل در ارتقاء کیفی خدمات به گردشگران عنوان کرد و افزود: این موضوع در دستور کار ستاد خدمات سفر استان قرار گرفته است.
بالایی یادآورشد: آموزش همگانی و همه عوامل ذیربط زمینه ساز ارائه خدمات ارزشمند و شایسته به گردشگران است که در سطح فراگیر برای 19 گروه نیروی انسانی شاغل در صنعت گردشگری استان در حال انجام است.
وی عوامل مستقر در پایانه های مرزی، پلیس انتظامی، رانندگان وسائل نقلیه گردشگری، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت گردی، کارکنان داخلی هتل ها، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و... را از جمله نیروهای شاغل در صنعت گردشگری معرفی کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =

49 + = 51