مدیرکل ورزش و جوانان استان: مکاتبه رسمی از تیم بادران برای انتقال به کرمانشاه نداشتیم

مشروح خبر

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: هیچ مکاتبه رسمی از جانب باشگاه بادران جهت انتقال این تیم به کرمانشاه نداشتیم و بحث های انجام شده صرفا بصورت شفاهی بود.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی روز 25 مرداد در نشستی خبری که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، با اشاره به حواشی عدم انتقال تیم بادران به کرمانشاه، گفت: زمانی که بحث انتقال این تیم به کرمانشاه مطرح شد، مدیر باشگاه در جلسه ای که با حضور استاندار داشتیم حضور یافت و از تمایل برای انتقال تیم بادران به کرمانشاه خبرداد.
وی با بیان اینکه در این نشست توافق اولیه صورت گرفت، اظهار کرد: در این نشست قرار براین شد که اداره کل ورزش و جوانان استان تمام امکانات لازم را برای حضور تیم بادران به کرمانشاه در اختیار این تیم بگذارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان باتاکید براینکه هیچ مکاتبه رسمی از جانب باشگاه بادران برای انتقال این تیم به کرمانشاه انجام نشده و صرفا مذاکرات شفاهی بوده، تصریح کرد: جهت انتقال بادران به کرمانشاه شرط هایی داشتیم، از جمله اینکه تمرینات و
بازی های این تیم باید در کرمانشاه باشد، تیم کامل به این استان انتقال یاید، هیات مدیره آن باید بومی کرمانشاه باشند و در نهایت اینکه بادران تیم پروازی نباشد.
رحیمی در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه مسئولان باشگاه بعثت به خوبی پای کار هستند، عنوان کرد:
در نظر داریم با استاندار نشستی داشته باشیم تا با تقویت این تیم آن را رونق دهیم.
وی همچنین به بحث اعزام ورزشکاران کرمانشاهی به مسابقات جاکارتا اشاره کرد و افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان حمایت های خوبی از ورزشکاران اعزامی به مسابقات داشت و در هفته جاری نیز مراسم بدرقه‌ درخور شان و شایسته ای را برای آنان برگزار کردیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: هرکدام از ورزشکاران اعزامی استان به جاکارتا درصورت
مدال آوری در مسابقات طبق قول استاندار به آنان جایزه ویژه ای اهداء می شود.
وی با اشاره به عدم حضور نماینده ای از کشتی کرمانشاه در جاکارتا، عنوان کرد: این مسئله به معنای تنزل کشتی کرمانشاه نیست. امروز چندین کشتی گیر کرمانشاهی عضو تیم ملی داریم.
رحیمی یادآورشد: از عملکرد هیات کشتی رضایت دارم و برنامه های خوبی را نیز برای کشتی کرمانشاه تدارک دیده ایم.
تکمیل تمام فضای های ورزشی خسارت دیده از زلزله سال گذشته، پیشرفت خوب پروژه سالن شش هزار نفری و استخر قهرمانی، احداث 20 چمن مصنوعی در روستاهای استان، برگزاری المپیاد ورزشی در 120 محله شهری و روستایی، توجه جدی به حوزه جوانان از دیگر مباحثی بود که مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست مطرح کرد.
وی همچنین از منتفی شدن موضوع پارک بانوان در استان خبر شد و گفت: طبق یک دستورالعمل کشوری به جای پارک بانوان، پارک های خانواده را احداث خواهیم کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

18 + = 23