معاون امور عمرانی استاندار : زمینه صادرات سنگ‌های تزئینی در کرمانشاه فراهم است

yguh_19

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: زمینه صادرات سنگ‌های تزئینی به بازارهای خارجی و کشور عراق فراهم است باید از این فرصت برای رونق اقتصادی استان و کشور بهره ببریم.
به گزارش خبرنگار و به نقل از مهر، مهرداد سالاری در دومین نشست شورای معادن که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه سنگ ترئینی استان کرمانشاه از پتانسیل خوبی برخوردار است، اظهار داشت: می‌توان از این سنگ‌ها در صادرات به بازارهای خارجی به خصوص کشور عراق استفاده کنیم.
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به قیمت مناسب این سنگ‌ها در استان افزود: این محصول می‌تواند جایگزینی برای سنگ‌های پرمصرفی همچون کاشی و سرامیک باشد.
سالاری خاطرنشان کرد: زمینه صادرات این سنگ‌ها به بازارهای خارجی و کشور عراق فراهم است باید از این فرصت برای رونق اقتصادی استان و کشور بهره ببریم.
وی بخش عمده تولید معادن استان را سنگ لاشه اعلام کرد و گفت: به دلیل رکود ساخت و ساز این محصول در بازار با کاهش تقاضا مواجه شده بود که با آغاز ساخت و سازها در مناطق زلزله زده دوباره این محصول احیاء شده است.
سالاری از ضعف معادن استان در بخش های مختلف سخن گفت و افزود: در این زمینه جهت رفع بسیاری از مشکلات سازمان صنعت و معدن و تجارت برنامه های آموزشی مناسبی باید برگزار کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 19