معاون اول رئیس جمهور: دولت با کمک ملت قادر است بر مشکلات فائق آید

مشروح خبر

57442581

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تهدیدهای اقتصادی آمریکا برای زمین‌گیر کردن ایران گفت: دولت با کمک ملت قادر است بر مشکلات فائق آید.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری در آیین بهره برداری از پنج هزارمین واحد مسکونی روستایی بازسازی شده استان کرمانشاه، اظهار داشت: کردها مرزدارانی شجاع و چشم چراغ ایران هستند و همواره در طول تاریخ مرزداران شجاع ایران زمین بوده اند.
معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از تلاش های استاندار کرمانشاه افزود:استاندار کرمانشاه با تلاش های خود موجب شد زخم زلزله زودتر التیام بیابد.
وی با اشاره به اینکه کرمانشاه برای مردم ایران نماد پهلوانی، سلحشوری، مرزداری و دفاع از کیان ایران در مقابل بدخواهان است، تصریح کرد:عملیات مرصاد یک رویداد استثنایی و غرورآفرین در تاریخ ایران است و کرمانشاهیان مرزدار در این عملیات درسی تاریخی به متجاوزان دادند.
جهانگیری بیان کرد: کرمانشاهیان نماد همبستگی ملی هستند و مردم اهل حق و اهل تسنن و شیعه مرزادارنی سلحشور هستند که با اتحاد و همدلی در کنار یکدیگر از کیان کشور دفاع می کنند.
وی با اشاره به زلزله مخرب آبان ماه گفت:زلزله کرمانشاه به لحاظ وسعت سرزمینی بی سابقه بود و خسارات بسیار گسترده ای را به منطقه وارد کرد.
معاون اول رئیس جمهور ابراز داشت: در این زلزله همه ملت ایران به کمک مردم زلزله زده آمدند و یک نمایش باشکوه از همبستگی ملی شکل گرفت.
وی افزود: چهره های محبوب ملت در این زلزله به صحنه آمدند و این محبوبیت را صرف گردآوری کمک برای زلزله زدگان کردند که جای تقدیر بسیار دارد.
جهانگیری بیان داشت: هرچند دولت در تنگنای مالی قرار دارد ولی کمک های بسیاری را به زلزله زدگان انجام داده، به گونه ای که خانه های روستایی آسیب دیده در زلزله تا قبل از سالگرد زلزله زده تکمیل می شوند.
وی با تاکید بر شتاب بخشی روند بازسازی در شهر سرپل ذهاب گفت :دولت از ابتدا در کنار زلزله زدگان بود و تا پایان بازسازی ها نیز در کنار زلزله زدگان ایستاده است.
معاون اول رییس جمهور اظهار داشت: طرح‌های بزرگی برای استان کرمانشاه در دست اقدام داریم که طرح گرمسیری یکی از آنهاست که تحول بزرگی را برای کرمانشاه و ایلام در پی خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =

2 + 5 =