معاون عملیات ستادکل نیروهای مسلح:هیچ کشوری قادر به مقابله با ایران اسلامی نیست

مشروح خبر

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: هیچ کشوری قادر به مقابله با ایران اسلامی نیست.
به گزارش باختر وبه نقل از ایسنا، سردار مهدی ربانی در آیین گرامیداشت شهدای عملیات بازی دراز که (۶ اردیبهشت) در جوار بقعه احمدبن اسحاق شهرستان سرپلذهاب برگزار شد، با اشاره به
آغاز عملیات بازی دراز در اوایل اردیبهشت ماه سال ۶۰ اظهار کرد: ارتفاعات بازی دراز در طول سالهای دفاع مقدس قدمگاه و زیارتگاه رزمندگان بوده
است.
وی آزادسازی ارتفاعات بازی دراز را پازل یا قطعه ای از پیروزی های بزرگ دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: این عملیات مقدمه پیروزی در عملیات های مختلفی بود که در جریان سال های دفاع مقدس رخ داد.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به رشادت های رزمندگان در طول سالهای دفاع مقدس افزود: این رشادت ها تا جایی بود که اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی در جریان سالهای جنگ تحمیلی به بیگانگان واگذار شود.
ربانی گفت: ایران اسلامی در جریان سال های دفاع مقدس دستاوردهای زیادی کسب کرد و به چنان قدرت نظامی دست پیدا کرد که هنوز هم هیچ کشوری حتی در ابعاد فرامنطقه ای قادر به مقابله با ما نیست.
وی اضافه کرد: اگر امروز در ایران اسلامی موشک های دوربرد و پهبادهای پیشرفته داریم، همه اینها در پرتو رویارویی با دشمن بعثی بدست آمده است.
ربانی سپس با اشاره به ایجاد گروهک های تکفیری مثل داعش از سوی دشمنان اذعان کرد: دشمنان می‌خواستند مسیری را از سوریه آغاز و از آنجا به عراق و سپس ایران برسند که نتوانستند به اهدافشان برسند.
ربانی گفت: دشمنان می‌خواستند با تهدید داعش بین شیعه و سنی اختلاف افکنده و با تفرقه افکنی بین مذاهب تفکر انقلاب را هدف قرار داده و مانع از صدور انقلاب شوند، در حالیکه امروز شاهد انتقال این تفکر در منطقه هستیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =

+ 32 = 42