معضلی به نام قصابی های خیابان نواب

636316397109252920
مشروح خبر

معاون اجرایی تعزیرات استان کرمانشاه از پاکسازی قصابی‌های خیابان« نواب» کرمانشاه از گوشت غیربهداشتی خبر داد.
به گزارش باختر، جلال عزتی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار گوشت و مرغ در کرمانشاه، گفت: گشت مشترکی متشکل از تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، دامپزشکی، مرکز بهداشت، اجرائیات شهرداری و ... داشتیم که هدف اصلی آن نظارت بر قصابی‌های محدوده خیابان نواب بود.
وی از بازرسی نزدیک به 25 واحد صنفی قصابی در این محدوده یاد کرد و افزود: یک تن گوشت فاسد و غیرمجاز از این واحدها جمع‌آوری و معدوم شد.
معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به پلمپ دو قصابی متخلف و غیرمجاز در خیابان نواب، خاطرنشان کرد: برای هشت واحد نیز به دلیل تخلف کشتار غیرمجاز پرونده تشکیل دادیم.
عزتی مشکل اصلی واحدهای قصابی محدوده خیابان نواب را عرضه گوشت کشتار غیرمجاز دانست و افزود: این واحدها گوشت خود را از مسیر قانونی و مورد تایید کشتارگاه تامین نمی‌کنند، بلکه گوشت کشتارهای غیرمجاز که در منازل یا گاراژهای محلات اطراف شهر انجام می‌شود را به فروش می‌رسانند.
وی با بیان اینکه تا کنون چندین مرتبه با قصابی‌های متخلف خیابان نواب برخورد شده، گفت: همین که گشت و بازرسی تمام شود این واحدها به فعالیت غیرمجاز خود ادامه می‌دهند و تا زمانی که مشتری داشته باشند گوشت غیرمجاز می‌فروشند.
معاون اجرایی تعزیرات کرمانشاه اظهار کرد: متاسفانه گوشت این واحدها به دلیل غیرمجاز بودن ارزان است و بسیاری از خانوارهای ضعیف سراغ خرید آن می‌روند و از همین رو معضل قصابی‌هاین این محدوده ریشه اقتصادی و اجتماعی دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

+ 43 = 47