مهر تایید شورای شهر پاوه به پیشنهاد باختر

شهر-پاوه_-کرمانشاه
مشروح خبر

عضو شورای شهر پاوه از نامگذاری یک خیابان به نام فرماندار مهدی رئوفی در شورای شهر خبر داد.
مقاله ای در مورخ بیست و ششم بهمن ماه امسال در روزنامه باختر با این عنوان چاپ گردید: ️مهندس مختار ابراهیمی فعال عرصه فرهنگی - اجتماعی پاوه خواستار نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر پاوه به نام شادروان مهدی رئوفی شد .
در این مقاله عنوان شده بود که شادروان مهدی رئوفی در فروردین ۱۳۳۷ پس از تغییر در تقسیمات کشوری به عنوان فرماندار ویژه پاوه و اورامانات منصوب شد. ایشان در دوران خدمتش در پاوه خدمات شایانی را در زمینه عمران منطقه و برخوردار نمودن مردم از خدماتی اساسی به مانند آب آشامیدنی و برق و توسعه راه ها زمینه پیشرفت و ارتقای زندگی در شهرهای پاوه و نوسود و نودشه را متناسب با خواست و فرهنگ مردم فراهم ساخت.
آثار خدمات ارزنده شادروان مهدی رئوفی در شهرهای دیگری همچون کرمانشاه، ایلام، مهران ، سنندج ، مریوان ، سقز و... پس از ۶ دهه هنوز مشهود و ملموس است.
خوشبختانه امروز مورخ سوم اسفند ماه عضو شورای شهر پاوه خبر از نامگذاری یک خیابان شهر پاوه به نام فرماندار مهدی رئوفی در شورای اسلامی شهر پاوه داد .
این نامگذاری یکی از اسامی مصوب شورای شهر پاوه است که در جلسه آتی شورای نامگذاری شهرستان در فرمانداری مورد بررسی قرار خواهند گرفت .
توجه به پیشنهادهای شهروندان و فعالین عرصه فرهنگی و اجتماعی از طرف مسئولین قطعا تاثیر بسزایی در پیشرفت و رشد جامعه خواهد داشت و باعث خواهد شد که جامعه ای رو به رشد و پویا داشته باشیم. از طرفی دیگر اهمیت به خدمات صادقانه مدیران و خدمتگزار ادوار گذشته هم باعث ایجاد انگیزه مضاعف برای مدیران و مسئولین حال و آینده خواهد بود و مدیران و خدمتگزاران قطعا خدمات بهتری را هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی به مردم ارائه خواهند داد.
امید است همچنان مسئولین، مردم و فعالین عرصه فرهنگ، دین و اجتماع بتوانند با تعامل سازنده و همکاری و همراهی بیش از پیش جامعه را به سوی پیشرفت و تعالی هدایت دهند زیرا قطعا آحاد مردم جامعه از این رشد و پیشرفت بهرمند خواهند شد.
فرزاد راوند - پاوه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

32 + = 41