موفقيتي ديگر براي مديريت بخش خصوصي پالايشگاه كرمانشاه رقم خورد؛ تعميرات اساسي و افزايش 25 درصدي ظرفيت توليد

انجام تعميرات اساسي و افزايش 25 درصدي ظرفيت توليد شركت پالايش نفت كرمانشاه در واقع موفقيتي ديگر براي مديريت بخش خصوصي اين شركت است.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت پالايش نفت كرمانشاه، مهندس فرهاد كاوياني مديرعامل اين شركت در خصوص روند اجراي تعميرات اساسي در پالايشگاه كرمانشاه گفت: انجام تعميرات اساسي در شركتهاي پالايشي كشور هر چهار سال يكبار انجام مي گيرد و هم اكنون زمان تعميرات اساسي پالايشگاه كرمانشاه فرارسيده و بر همين  اساس، مطابق با مقررات جاري وزارت نفت و رعايت استانداردهاي تعين شده مدت تعميرات اساسي كل واحدهاي اين شركت، 34 روز برآورد شده بود اما با توجه به شيوع ويروس كرونا جهت رعايت موازين بهداشتي و جلوگيري از تراكم نيروي كار ، تعميرات اساسي در دو مرحله انجام مي پذيرد.
وي ادامه داد: در مرحله اول كه از تاريخ پانزدهم ارديبهشت ماه جاري آغاز شده و 25 روز به طول مي انجامد حدود 50 درصد حجم كل تعميرات اساسي در دست انجام گرفتن است و مرحله دوم آن به سال آتي موكول مي شود.
مديرعامل شركت پالايش نفت كرمانشاه تاكيد كرد: پس از تعميرات همين مرحله اول يعني تا چند روز آينده، با تغييراتي كه در تجهيزات شركت اعمال مي گردد ظرفيت پالايشگاه تا 25 درصد افزايش خواهد يافت.
مهندس كاوياني يادآور شد: از جمله بخش هايي كه در اين تعميرات اساسي كارهاي تعميراتي روي آنها صورت مي گيرد مي توان به كوره 101 از واحد تقطير اتمسفري كه شامل تعويض عايق كوره از حالت سنتي به سراميك فايبر و تعويض چهار رديف از تيوب هاي قسمت كانكس از حالت تيوب هاي Studed به تيوب هاي bare و همچنين تعويض تيوب شيت كوره 101 است، اشاره كرد.
وي خاطرنشان كرد: كك سوزي كاتاليست هاي مستعمل 120-FR و تعويض آنها با كاتاليست هاي جديد از همين نوع از ديگر اقدامات تعميراتي در اين مرحله از اورهال مي باشد كه با انجام اين امر مي توان محصول مياني پلت فرميت را با اكتان بالاتري توليد نمود و مصرف MBTE را به طور قابل ملاحظه اي كاهش داد كه اين مهم در كاهش آلايندگي هوا و حفاظت از محيط زيست بسيار حائز اهميت است.
مديرعامل شركت پالايش نفت كرمانشاه تاكيد كرد: در طول مدت اجراي اين تعميرات اساسي  كليه عوامل اجرايي مكلف بر رعايت اصول ايمني و پروتكل هاي بهداشتي و همچنين باتوجه به ايام  ماه مبارك رمضان مكلف به رعايت اصول و شئونات اسلامي بوده تا با انجام اين تعميرات اساسي مطلوب و باكيفيت، شاهد تدوام فعاليت و افزايش ظرفيت توليدي شركت باشيم.
كاوياني همچنين تاكيد كرد: بخش عمده اي از اجراي اين پروژه تعميرات اساسي با توان و تخصص بالاي پرسنل و كادر مهندسين مجرب شركت پالايش نفت كرمانشاه درحال انجام گرفتن است.
وي در پايان تاكيد كرد: انجام اين تعميرات اساسي و افزايش 25 درصدي ظرفيت توليد پالايشگاه كرمانشاه موفقيت ارزشمندي است كه در دوران مديريت بخش خصوصي اين پالايشگاه به دست آمده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 49