نامه جمع کثیری از کرمانشاهیان به روزنامه «باختر»؛ آقای بازوند! آیا تاکنون مستأجر بوده اید؟

N82703618-71941503
مشروح خبر

استاندار محترم استان کرمانشاه
جناب مهندس بازوند
سلام علیکم
احتراماً معروض می دارد جهد و اتمام حضرتعالی به عنوان استاندار کرمانشاه به همراه تیم مجرب و کارآمدتان ، در رفع مشکلات استان از بدو ورود اظهر من الشمس بوده و برهیچکس مشتبه و پوشیده نیست و مردم فهیم و صبور استان که شاهد این تلاش چشمگیر بوده اند همواره قدردان زحمات شما و سایر مسئولین ذیربط بوده وهستند.
و اما در این برهه از زمان که شیوع بیماری کرونا، بیکاری ، فقر و ... مردم استان را دچار مشقات فراوان نموده، دردی طاقت فرسا و به مراتب سخت تر که جمع کثیری را به ستوه آورده و به منزله زنگ خطری جدیست که تهدیدی عظیم برای اهالی است و گریبانگیر مردم شده است.
رجاء واثق حاصل است جنابعالی به عنوان عالیترین مقام استان، از افزایش بی رویه و خارج از هر حد و مرزی در باب اجاره ی مسکن نجومی مستحضر هستید و این معضل آن چنان شرایط را دشوار که موجب بی خانمان شدن تعداد زیادی از مستأجرین خواهد شد.
آقای بازوند ؛ آیا تاکنون مستأجر بوده اید؟ تا دریابید که در پایان مهلت قرارداد اجاره، موجرین بدون رعایت هیچ قانونی و چهارچوبی نرخ اجاره ها را به خواست خود افزایش یا شرط را بر تخلیه می گذارند و این در حالیست که با افزایش پانزده درصدی حقوق ها با کسر بیمه و مالیات در تأمین معاش روزمره خانواده هم درمانده ایم و در مقابل همسر و فرزندان سرافکنده ایم و راه به جایی نداریم.
و جا دارد اشاره ای به فرموده ی رسول مکرم اسلام داشته باشیم که : «ندای مظلوم به آسمان ها می رسد. »
پس هم اینک ندای مظلومیت ما از هفت آسمان گذشته است. در کشوری که مردمش مفتخر به داشتن دین مقدس اسلام و مشایعت و پیروی از عدالت ومساوات پیشوایان علی (ع) هستند، کاخ ها هر روز افراشته تر و کوخ نشینانش صد چندان خواهند شد.
آقای استاندار ؛

ما جمعی از مستأجرین ساکن شهر کرمانشاه به نمایندگی از کل مستأجرین از جنابعالی به عنوان ارشدترین مقام اجرایی استان استدعا داریم با بذل توجه و امعان نظر و همچنین سعه صدر و توان مدیریتی تان معضل مسکن و اجاره های سرسام آور را مورد بررسی و کنکاش قرارداده و دراین باب با قید فوریت چاره اندیشی کنید.
در غیر این صورت منتظر باشد تا شاهد برپایی چادرها در پارک های سطح شهر و ایجاد کپرها و زاغه نشینی در حاشیه شهر باشید و تسری حدیث نبوی « لامعاش لا معادله » .
امیدواریم اقدامات شما و سایر مسئولین ذیربط موجبات ریشه کن کردن فقر و فساد و ... ایجاد امید در کرمانشاه باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =

77 + = 78