نامه نماینده سرپل ذهاب به رئیس جمهور یک سال دیگر وام ها را امهال کنید

156989912
مشروح خبر

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با بیان این سوال که سه سال از زلزله سرپل ذهاب گذشته چه توجهی به این مناطق شده است؟
خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا زمان اجابت تقاضای مردم زلزله زده نرسیده که تقاضا دارند یک سال دیگر وام‌هایشان را امهال کنید؟
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، شهریار حیدری در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس گفت: بند ۹ اصل سوم قانون اساسی تاکید دارد که رفع تبعیضات ناروا و تامین امکانات عادلانه در تمامی زمینه‌ها در حوزه‌های مادی و معنوی باید برای همه یکسان باشد. آیا مناطقی که از جنوب تا شمال غرب در ۸ سال دوران دفاع مقدس درگیر جنگ بودند با توجه به این قانون مورد توجه دولت بودند یا خیر.
نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به وزیر کشاورزی گفت: افزایش لجام گسیخته قیمت نهاده‌های کشاورزی تاثیر مستقیم بر معیشت مردم داشته، شاهد قیمت پایین و غیر منطقی گندم نسبت به افزایش هزینه‌های تولید هستیم.
نماینده سرپل ذهاب در تذکری به وزیر راه عنوان کرد: شما در جلسه کمیسیون عمران گفتید هیچ گونه اعتباری برای پروژه‌های جدید نداریم اما چه شد که با تاکید برخی اشخاص بسیاری از پروژه‌ها را اجرا کردید؟
در حالی که پروژه استراتژیک جمهوری اسلامی یعنی راه آهن استان کرمانشاه به خسروی و از آن طریق به بغداد و سوریه را انجام ندادید.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا زمان اجابت تقاضای مردم زلزله زده نرسیده که از شما تقاضا کردند یک سال دیگر وام‌هایشان را امهال کنید. سه سال از زلزله سرپل ذهاب گذشت چه توجهی به این مناطق شده است؟
آیا در برنامه اقتصادی شما هدف گذاری برای ارتقای سطح معیشت مردم وجود دارد؟ آیا وزیر اقتصاد شما متوجه عملکرد گمرکات جمهوری اسلامی در مرزها هست؟ وزیر نفت شما چه می‌کند؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

84 + = 92