نجات کودک کرمانشاهی از چنگ آدم ربایان

N82892537-72297417

 فرمانده انتظامی استان از ناکامی آدم ربایان در اجرای نقشه خود و آزادی پسربچه 10 ساله از دست آن ها با هوشیاری و حضور به موقع پلیس کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری الهیه در خصوص مفقود شدن پسربچه 10 ساله اش به نام محمد و عدم مراجعت وی به منزل پس از تعطیلی مدرسه، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: تیمی از اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در تحقیقات گسترده خود به این نتیجه رسیدند که پسربچه 10 ساله از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و پس از دادن آموزش های لازم به خانواده وی، دامنه تحقیقات خود را برای شناسایی عوامل آدم ربایی آغاز کردند.
سردار جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند که 2 نفر با یک دستگاه خودروی برلیانس حوالی منزل این خانواده ، وی را سوار خودرو کرده و به نقطه نامعلومی منتقل کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای شناسایی مخفیگاه آدم ربایان که 49 و 36 ساله بودند، گسترش داده و در نهایت موفق به شناسایی این مکان در محلی درشهر کرمانشاه شدند.
وی گفت: با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان و پس از هماهنگی با مقام قضائی، کارآگاهان در عملیاتی حساب شده و بدون هیچ درگیری موفق به آزادی محمد 10 ساله و دستگیری هردو آدم ربا شدند.
سردار جاویدان با اشاره به تحویل پسربچه 10 ساله به خانواده اش، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها انگیزه خود را از این کار اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده عنوان کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی هر 2 آدم ربا به دستگاه قضائی جهت  صدور احکام لازم خبر داد.
وی در پایان گفت: برخورد پلیس با هرگونه جرم خصوصا جرایم خشنی نظیر آدم ربایی سخت و قاطعانه خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد عده ای به هر دلیل و بهانه ای امنیت کرمانشاه را با چالش مواجه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + = 16