نماینده مردم کرمانشاه: پیگیر برقراری حق مناطق جنگی برای بازنشستگان تأمین اجتماعی هستیم

images (1)
مشروح خبر

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورداری بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی به تصویب شورای نگهبان رسیده است، گفت: درخواست پرسنل تأمین اجتماعی را حتما از طریق سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور پیگیری خواهیم کرد

به گزارش باختر و به نقل از فارس ، جمعی از پرسنل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه با ارسال درخواستی به سامانه فارس من، خواستار پیگیری عدم پرداخت حق مناطق جنگی به پرسنل این سازمان شدند.

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس درخصوص درخواست پرسنل تأمین اجتماعی استان، اظهار داشت: بحث حق منطقه جنگی با دو‌سوم آرا در مجلس تصویب شده و مطلع شده‌ایم که شورای نگهبان نیز با آن موافقت کرده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: موضوع مورد درخواست پرسنل تأمین اجتماعی را حتما از طریق سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور پیگیری خواهیم کرد.

ایمان بیوس، رئیس سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه نیز در این خصوص طی گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: موضوع مطرح شده از سوی همکاران کاملا درست بوده و متأسفانه حق منطقه جنگی بدلیل اینکه تأمین اجتماعی یک نهاد عمومی خدماتی است پرداخت نشده است.

وی افزود: اکنون این موضوع از طریق رؤسای سازمان تأمین اجتماعی چهار استان مشمول و ستاد مرکزی درحال پیگیری است و ان‌شاء‌الله امیدواریم سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور با این درخواست موافقت کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =

6 + 4 =