نماینده ولی‌فقیه در استان از مناطق سیل‌زده هرسین بازدید کرد

1398011811422637117103034

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از مناطق سیل‌زده شهرستان هرسین بازدید کرد.
به گزارش باختر و به نقل از تسنیم، آیت‌ا... مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از روستاهای سیل‌زده فراش، قره‌ولی و تخت شیرین از توابع هرسین و پل چهر این شهرستان بازدید کرد و در جریان خسارات سیل و آبگرفتگی روستاها و منازل مردم شهرستان هرسین قرار گرفت و به مطالبات مردم این روستاها رسیدگی کرد.
آیت‌ا... مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حادثه سیلاب اخیر در کشور گفت: تمام توان دستگاه‌ها و ارگانهای مختلف تا رفع کامل مشکلات مناطق سیل‌زده باید به کارگیری شود و با جبران خسارتهای ناشی از سیل تا حد ممکن بخشی از رنج مردم تسکین یابد.
علما با بیان اینکه چنین حوادثی باید درس عبرت شود تا در تمام تصمیم‌گیری‌ها و ساخت و سازها آینده‌نگری داشته باشیم و هرگونه حادثه احتمالی را در نظر بگیریم افزود: با انجام اقدامات پیشگیرانه مناسب استاندار و مجموعه مدیریتی استان و نیروهای نظامی و انتظامی مشکل جدی در استان به وجود نیامد و اوضاع تحت کنترل بود.
وی با اشاره به اینکه باید با بررسی دقیق، مناطق خطرپذیر در حوادث طبیعی مختلف به خصوص سیل را شناسایی کرد عنوان کرد: در فرصتهای مناسب و شرایط جوی آرام این مناطق خطرپذیر را ساماندهی و در مقابل حوادث ایمن کرد تا در چنین شرایطی باعث غافلگیری و بروز خسارات نشوند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به تلاشها و خدمات دولتی مسئولان اظهار کرد: همچنان به همراهی و ارسال کمکهای مردمی به سیل‌زدگان چه در داخل استان و چه در استانهای دیگر به خصوص استان همجوار لرستان نیاز است و اطمینان داریم که مردم استان با بصیرت و موقعیت شناسی از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهند کرد.
به گزارش تسنیم، شهرستان هرسین در جریان سیلاب متحمل خسارات زیادی در بخش راه، ابنیه، پل‌ها، کشاورزی قرار گرفت و شدت بارندگی‌های چند روز اخیر وضعیت این شهرستان را بحرانی‌تر کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 + = 24