نگران اتفاق مشابه آتش‌سوزی سنندج برای بلوار جانبازان هستیم

21049

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به تردد تانکرهای حامل سوخت از بلوار جانبازان کرمانشاه گفت: با این وضعیت نگران وقوع حادثه‌ای مشابه آنچه در سنندج رخ داد در این بلوار هستیم.
سید احسان احسانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به حادثه ای که درسنندج پیش آمد و باعث کشته شدن تعدادی از شهروندان سنندجی در تصادف تانکر سوخت با اتوبوس شد، ما هم در شهر کرمانشاه در کمربندی قدیم واقع در بلوار جانبازان با پدیده تردد وسایل سنگین خطرآفرین آن هم از وسط شهر مواجه هستیم.
وی با اشاره به اینکه در طول روز شاهد عبور بسیاری از این تانکر ها هستیم که از شهر کرمانشاه عبور می کنند، افزود: اگر از این قضیه جلوگیری نشود به زودی شاهد انفجار این تانکرها در برخورد با وسایل نقلیه یا خروج از مسیر آنها و تصادف و در نتیجه باعث رخ دادن حادثه ای شبیه آتش سوزی در سنندج خواهیم بود.
عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: شورای ترافیک استان و پلیس راهور شهر کرمانشاه که معاونت نیروی انتظامی استان محسوب می شود باید به طور جدی با این موضوع برخورد کنند زیرا اگر برخورد نشود در آینده ای نزدیک ما هم شاهد این حادثه مشابه خواهیم بود.
احسانی افزود: باید موضوع مذکور در شورای ترافیک استان مطرح شود و اجازه تردد وسائل نقلیه سنگین دراین مورد داده نشود همچنین جز وسائل سنگین تانکرهای سوخت داخلی و خارجی هم از این مسیرعبور می کنند.
وی خاطر نشان کرد: اگر کسی تردد این وسائل را قبول ندارد با نصب دوربین ظرف ۲۴ ساعت مشخص می شود چند وسیله سنگین اعم از اتوبوس، تانکر نفت و بنزین از این مسیر عبور می کند.
عضو شورای شهر کرمانشاه افزود: اگر این اتفاق رخ دهد چه کسی می خواهد پاسخگو باشد؟ جز اینکه عده ای تنها ابراز هم دردی و نگرانی کنند بنابراین جدای از بحث ترافیک که ما را آن را به جان می خریم باید این محور به شکلی مدیریت شود که از تردد وسائل خطر آفرین در آن جلوگیری شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =