نیکلای ملادینوف: اوضاع نوارغزه رو به انفجار است

مشروح خبر

هماهنگ کننده صلح سازمان ملل متحد در سخنانی نسبت به پیامدهای اوضاع وخیم نوارغزه هشدار داد و خطرات ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی را گوشزد کرد.

به گزارش باختر به نقل از فلسطین الیوم، «نیکلای ملادینوف» هماهنگ کننده صلح سازمان ملل در خاورمیانه نسبت به پیامدهای انفجار اوضاع در نوارغزه و خطرات ادامه تجاوزات و جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه تظاهرات مسالمت آمیز بازگشت در نوار مرزی این باریکه هشدار داد.
وی در سخنانی در نشست شورای امنیتی در نیویورک اعلام کرد که غزه در آستانه انفجار قرار دارد و اوضاع انسانی در این منطقه روز به روز بدتر
می شود و زنان، مردان و کودکان با وجود حصار و موانعی که قادر به عبور از آن نیستند، نمی توانند به زندگی ادامه دهند و این وضعیت غیرقابل قبول است.
وی افزود که ۳۵ فلسطینی (طبق آمار رسمی وزارت بهداشت فلسطین ۴۲ نفر) در جریان تظاهرات های بازگشت به شهادت رسیده اند و پیش بینی می شود که اوج این تظاهرات ها روز ۱۵ ماه می باشد و ما بر ضرورت اجرای تحقیقاتی مستقل در مورد قتل و کشتار فلسطینیان در جریان این تظاهرات ها تاکید داریم. ملادینوف اشاره کرد که تشکیلات خودگردان از ماه مارس سال گذشته حقوق کارکنان غزه را ۳۰ درصد کاهش داده است و ما بر ضرورت پرداخت فوری حقوق کارکنان این باریکه تاکید داریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

+ 25 = 32