هشدار جدی دکتر توسلی زاده به اراذل و اوباش

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با هشدار جدی به مجرمان خطرناک که همواره به تکرار جرم و موجبات آزاد و اذیت را برای مردم فراهم می‌کنند، گفت: هشدار می‌دهم، کوتاه بیائید برخورد سخت دستگاه قضا در انتظارتان است،
به گزارش باختر و به نقل از فارس، پرویز توسلی‌زاده در جمع اصحاب رسانه با انتقاد از حجم بالای پرونده‌های ورودی دادگستری، اظهار داشت: مراجعات مردم به دادگستری زیاد است که دلایل مختلفی دارد.
وی ادامه داد: این مراجعات یا به دلیل سطح بالای اختلافات است که به شکل دعاوی حقوقی در دادگستری‌ها مطرح می‌شود و یا نشأت گرفته از رفتارهای ناقض مقررات کیفری است که به عنوان پدیده جنایی و جرم اتلاق می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: به هر حال مردم به دنبال یک گرفتاری که جرمی واقع شده یا اختلاف حقوقی در روابط حقوقی ایجاد شده به دادگستری مراجعه می‌کنند، اما حجم این مراجعات زیاد است که علاوه بر هزینه‌ای که در بردارد منجر به گرفتاری‌های روحی، روانی و ذهنی هم می‌شود.
توسلی‌زاده ادامه داد: چرا هر دعوای حقوقی باید به دادگستری برسد؟، از روش مسالمت‌آمیز و کم‌هزینه هم می‌شود مشکلات را حل کرد، معتقد هستیم تمام اختلافات حقوقی و کیفری جز جرائم مهم را می‌توان از کانال سازش پیگیری کرد.
وی با هشدار جدی به مجرمان خطرناک که همواره به تکرار جرم و موجبات آزاد و اذیت را برای مردم فراهم می‌کنند، گفت: هشدار می‌دهم کوتاه بیائید برخورد سخت دستگاه قضا در انتظارتان است، در کرمانشاه هیچ کسی نباید احساس ناامنی کند، فقط کافی است اقدام مجرمانه این افراد را گزارش دهید.
توسلی‌زاده ادامه داد: قبل از شیوع کرونا هر هفته با همکاری بسیج حقوقدانان با حضور در مساجد با مردم دیدار چهره به چهره داشتیم که با شیوع کرونا، اجازه تجمع دیگر نیست از این رو مردم می‌توانند یا به صورت حضوری مراجعه کنند و یا درخواست‌های خود را از طریق شماره تلفن گویای دادگستری استان «38211170» اطلاع‌رسانی کنند.
وی با بیان اینکه با تهدید کنندگان بهداشت نیز برخورد می‌شود، اضافه کرد: الان با شیوع ویروس کرونا جان و سلامتی مردم به خطر افتاده ست از این رو تمامی مصوبات کرونا را اجرایی می‌کنیم و از هر اقدامی که سبب انتقال ویروس کرونا شود پیشگیری می‌کنیم، از نظر حقوقی هر کسی که بداند مبتلا به ویروس کرونا است و آن را به دیگری منتقل کند و موجب مرگ وی شود قتل عمد است و اگر نداند باید دیه بدهد، به هر حال پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 28 = 36