هنرمندی بازیگر خردسال کرمانشاهی در «نون. خ»

سریال «نون . خ»که اخیرا از شبکه اول سیما پخش شد و توانست زیبایی ها، فرهنگ و رسوم و البته جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه را به تصویر بکشاند، بسیار مورد توجه و استقبال مخاطبین تلویزیون قرار گرفت .
به گزارش باختر، در این سریال، هنرمندان بسیاری از استان کرمانشاه نقش آفرینی کردند که یکی از آنها بازیگرخردسال، «ریحانه طهماسبی نیا» بود که توانست با هنرمندی خود، دورنمای روشنی از آینده هنری را برای خود به ارمغان بیاورد .
ریحانه طهماسبی نیا متولد یکم آبان ۱۳۹۲ کار تئاتر را با راهنمایی های استاد ماشاالله وروایی از حدود یکسال پیش با برنامه عمو نارنجی که برنامه کودکان شبکه زاگرس کرمانشاه می باشد، آغاز کرد.
به گفته پدرش، «ریحانه» از ۳ سالگی علاقه زیادی به هنر نقاشی و بازیگری داشت و حتی در زمینه داستان نویسی و قدرت بیان توانایی بسیار بالایی داشته و دارد.
«ریحانه » در آبان ماه ۹۸ طی اعلامی که توسط گروه کارگردانی «نون . خ» صورت گرفت، برای تست طی ۳ مرحله توسط آقای امین خانی مسئول بازیگران و هنروران این سریال انتخاب و در آذر ماه ۹۸ توسط استاد سعید آقاخانی کارگردان سریال و دستیارش مصطفی تنابنده به عنوان فرزند اصلی «ادریس» انتخاب شد و از ابتدای فیلمبرداری تا انتها، طی ۴۵ روز در کرمانشاه و ۳ماه در تهران با این گروه همکاری داشت.
گفتنی است، ریحانه در حال حاضر توسط استاد میرطاهر مظلومی برای بازی در فیلمی سینمایی انتخاب شده که جزییات آن بعدا اعلام می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 83