وزارت اطلاعات براساس قانون شرع تاسیس شده است

download (1)
مشروح خبر

download (1)

امام جمعه جوانرود گفت: وزارت اطلاعات براساس قانون شرع تاسیس شده و با رژیم شاه کاملا متفاوت و پایبندی به موازین قانونی و شرعی از دیگر تمایزات سیستم اطلاعاتی کشورمان در مقایسه با سرویس های اطلاعاتی دیگر کشورهای دنیا است.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری در خطبه های نماز جمعه جوانرود با اشاره به نیمه شعبان و تبریک میلاد امام زمان (عج) افزود: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) جمهوری اسلامی در مقایسه با سرویس های اطلاعاتی رژیم شاه کاملا متفاوت هستند.
وی اظهار داشت: حافظان امنیت و آرامش، مشاوران امین و مردمی بودن از ویژگی نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی است.
امام جمعه جوانرود در ادامه دشمنی استکبار و آمریکا را با نظام جمهوری اسلامی یادآور شد و گفت: دشمن در راس آن آمریکا و استکبار جهانی از شخص یا نهادی که برای اسلام و کشور مفید هستند عصبانی و آنان را مورد هجمه قرار می دهد.
خطیب جمعه جوانرود با اشاره به نام‌گذاری 29 فروردین به عنوان روز ارتش توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: امنیت کنونی و پایدار کشورمان به برکت مجاهدت های نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و امنیت آفرینان این مرز و بوم است.
امام جمعه جوانرود با اشاره به هفته جوان، شایستگی های جوانان ایران اسلامی را یادآور شد و گفت: امروز باید جوان ایرانی در دنیا به عنوان الگوی سایر جوانان جهان قرار گیرد و در جهت حفظ ارزش های اسلامی گام بردارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

41 + = 48