وقت خداحافظی ام نیست

60401220

عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: تلاش می‌کنم تا با تمام توانم در رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی حضور پیدا کنم، چرا که رقیبان سرسختی در 74 کیلوگرم دارم.
به گزارش باختر، رضا افضلی كشتي گير كرمانشاهي، در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به در پیش بودن رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه، عنوان کرد:
سهمیه حضور در این رقابت‌ها را دارم و بواسطه حضور در رقابت‌های مختلفی که در ماه‌های اخیر داشته‌ام، می‌توان گفت از آماگی مطلوبی برخوردار هستم.
وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در رقابت‌های جام تختی نفرات انتخابی تیم ملی برای مسابقات گزینشی المپیک انتخاب خواهند شد، با تمام توان در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنم.
این کشتی گیر کرمانشاهی تاکید کرد: در ماه‌های گذشته رقابت‌های لیگ برتر را پشت سرگذارده‌ام و در روزهای پیش رو نیز رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان را دارم، با این حال دچار خستگی نشده‌ام و سطح  آمادگی‌ام خوب است و می‌خواهم تلاش‌هایم را ادامه بدهم تا به کسب سهمیه برسم.
وی در ادامه به رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد که اخیراً به پایان رسید اشاره کرد و گفت: این لیگ که از حدود چندسال پیش توسط رئیس سابق فدراسیون تعطیل شده بود، با تلاش علیرضا دبیر رئیس فعلی فدراسیون دوباره احیاء شد تا به رشد و پیشرفت کشتی ایران کمک کند.
کشتی گیر کرمانشاهی عضو تیم لیگ برتری دانشگاه آزاد، عنوان کرد: باتوجه به اینکه در چندسال گذشته این لیگ را نداشته‌ایم، برای همین رقابت‌های امسال ضعف‌هایی همچون کم بودن تعداد تیم‌ها و پائین بودن رقم قرارداد کشتی گیران را داشت که برای سالهای بعد که لیگ پویاتر خواهد شد این ضعف‌ها از بین می‌رود.
وی که تیمش با قرار گرفتن در جایگاه سوم رقابت‌های لیگ برتر مجوز حضور در جام باشگاه‌های آسیا را به‌دست آورده، عنوان کرد: رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های آسیا در روزهای انتهایی این هفته برگزار می‌شود و سعی خواهم کرد تا عملکرد خوبی برای تیمم داشته باشم.
افضلی یادآور شد: البته این روزها به واسطه تحصیل در مقطع دکترا، دغدغه‌های ذهنی به خاطر برخی سخت گیری‌های مسئولین دانشگاه برایم پیش آمده که نیاز به مساعدت آنها دارم.
وی همچنین به ناکامی‌اش در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان اشاره کرد
و گفت: این مسابقات که چندماه پیش برگزار شد سطح بالایی داشت و در وزن 74 كيلوگرم که شرکت کردم، چندین آزادکار نابغه که اعجوبه‌های کشتی دنیا هستند، حضور داشتند. البته تمام تلاشم را کردم، اما  نشد  مدال بیاورم و حذف شدم.
وی یادآورشد: آن روزها برخی انتقاداتی داشتند و گفتند که افضلی دیگر نمی‌تواند قدرتمند کشتی بگیرد و بهتر است کنار برود، درحالی که من به لطف کسی وارد تیم ملی نشده بودم و انتخابی‌های سختی را پشت سرگذارده بودم.
افضلی تاکید کرد: هنوز برای خداحافظی و کنارکشیدنم زود است و می‌خواهم اگر بشود در مسابقات المپیک هم شرکت کنم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =