پاسخی به یادداشت معاون استاندار؛ اقبال خوش با «خوش اقبال»

 

پیام معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و مخاطب قراردادن اصحاب فرهنگ و هنر و دست یاری بسوی آنان گشودن حرکت بسیار نو و برای اولین بار است که در این استان شاهد آن می باشیم .
این پست حساس در استانداری بدلیل بخش دومش هیچگاه نتوانسته با اقشار مختلف جامعه بویژه هنرمندان و نویسندگان و رسانه ها ارتباط داشته باشد چون واژه امنیتی آن همیشه بر دیگر مسائل سایه انداخته است .
در فرهنگ لغت معین واژه سیاست به معنای حکومت کردن ،حکومت ، داوری و تنبیه و امنیت نیز در امان بودن معنا شده است . فارغ از در امان بودن مردم که وظیفه ذاتی هر حکومتی هست، متاسفانه در بعضی از جوامع حکومت ها هم دوست دارند خودشان را در امان نگه دارند و بقول معروف حکومت می کنند ، تنبیه می کنند که در امان باشند . مسائل، مشکلات و برنامه های فرهنگی در کشور بایستی از حوزه این معاونت گذر کند و به ناچار و ناخوداگاه در کنار فرهنگ و سیاست ، دغدغه های امنیت نیز به ذهن دست اندرکاران خطور خواهد کرد . ای کاش حوزه فرهنگ و هنر به معاونت دیگری واگذار می شد .
جناب آقای خوش اقبال با پیشینه خدمتی قابل قبولش که بیش از بیست سال بواسطه شغلی افتخار همکاری را با ایشان داشتم بدرستی و در حساس ترین زمان درهای سنگین و زنگ زده استانداری را به روی دوستداران گشوده است .
ایشان هم مدیر و هم مدبر هستند و اصحاب فرهنگ و هنر بایستی این اقبال و بخت خوش را مغتنم شمرده و با همدلی و همیاری انشاءا... کشتی توفان زده فرهنگ و هنر این استان را به سلامت و با
توشه ای بزرگ و ماندگاربه ساحل امید برسانند .
جناب آقای خوش اقبال هم بایستی این گشایش فرهنگی را هر چه سریعتر اجرایی کرده و با تشکیل گروههای کارشناسی نسبت به جمع بندی و برنامه ریزی موضوعات و مشکلات و ایده های فرهنگ
و هنر استان اقدام عاجل مبذول و همچنان این کانال ارتباطی را با رسانه های عمومی باز نگه دارند و مثل همیشه با مردم و در کنار مردم باشند .
منوچهر خردمندی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =