پاسخ معاون ورزش و جوانان کرمانشاه به گلایه مسئولین باشگاه زاگرس

553331_411
مشروح خبر

در پی انتشار گزارشی درخصوص وضعیت ماه‌های گذشته تیم لیگ برتری هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در ایسنا که در آن مسئولین این باشگاه گلایه‌هایی را از اداره کل ورزش و جوانان استان داشتند، معاون این اداره کل به این گلایه‌ها پاسخ داد.
به گزارش باختر، جلال عزیزی در گفتگو با ایسنا، در واکنش به گلایه مسئولین باشگاه زاگرس درخصوص عدم واریز کمک 200 میلیون تومانی وزیر ورزش به حساب این باشگاه، اظهار کرد: تمام 200 میلیون تومانی که وزیر ورزش برای کمک به تیم زاگرس در نظر گرفته بود را همان زمان به حساب هیات هندبال شهرستان واریز کردیم.
وی تصریح کرد: کمک هایی نیز از سوی استاندار کرمانشاه به این تیم اختصاص پیدا کرد که آن را هم به حساب هیات شهرستان واریز کردیم تا به باشگاه زاگرس تحویل دهد.
معاون ورزش و جوانان استان با رد ادعای مسئولین باشگاه زاگرس مبنی براینکه این کمک ها به دست آنها نرسیده، اظهار کرد: تمام مستندات و فیش واریز کمک‌ها را داریم و این ادعا را رد می‌کنیم.
وی تاکید کرد: البته هرگونه کمک دولت به باشگاه های بخش خصوصی ممنوع است و کمک هایی که تاکنون از سوی بخش دولتی به باشگاه زاگرس انجام شده، در قالب هدیه به هیات هندبال شهرستان بوده است.
عزیزی تاکید کرد: باشگاه های بخش خصوصی باید برای باشگاه داری خود منابع مالی تعریف کنند، اما متاسفانه در کرمانشاه باشگاه داری بگونه ای جا افتاده که بخش دولتی باید کمک کند.
وی در ادامه در پاسخ به چرایی بد قولی اداره کل ورزش و جوانان برای تعمیر سالن شهید شهبازی اسلام آبادغرب هم گفت: اواخر سال گذشته برای تعمیر این سالن اعتباراتی را مصوب کردیم، اما متاسفانه تخصیص پیدا نکرد.
عزیزی خاطرنشان کرد: با این وجود تعمیر این سالن و استانداردسازی آن برای جوانان اسلام آبادغرب و تیم زاگرس را در برنامه کاری خود قرار داده ایم.
وی در ادامه با تاکید براینکه تمام اماکن ورزشی تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان بصورت رایگان در اختیار تیم های ورزشی برای تمرین و مسابقات قرار می گیرد، اعلام کرد: این درحالی است که در بسیاری از استانها برای اختصاص امکانات و تجهیزات به تیم های ورزشی اجاره دریافت می کنند، اما ما برای کمک به رشد و توسعه ورزش استان و تیم هایی که داریم، فضاهای ورزشی را بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =

75 + = 84