پلیس کرمانشاه به اقتدار پوشالی ۱۵ تن از اراذل و اوباش پایان داد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۱۵ تن از اراذل واوباش سابقه دار شهر کرمانشاه که اقدام به قدرتنمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند، خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «علی اکبر جاویدان» در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به خبرنگاران گفت: پس از دریافت چند مورد شکایت و گزارش مردمی در خصوص ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا تیم هایی از پلیس امنیت عمومی به مناطق مختلف شهر کرمانشاه اعزام و در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری ۱۵ نفر از اراذل و اوباش که عمدتا از افراد سابقه دار هستند، شدند.
سردار جاویدان یادآوری کرد: در این طرح همچنین تعدادی زیادی سلاح گرم و سرد که اراذل برای قدرتنمایی از آنها استفاده می کردند کشف و جمع آوری شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی اراذل و اوباش دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.
وی در ادامه و با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی نظمی و ناامنی در سطح جامعه گفت: دوران قدرت نمایی و عرض اندام اراذل و اوباش به سر آمده و چنین افرادی جایگاهی میان مردم ندارند.
سردار جاویدان در پایان و با هشدار به آن هایی که سعی در ایجاد ناامنی و شرارت دارند، گفت: سرانجام آنها چیزی جز بدنامی و گرفتار شدن در چنگال قانون نیست و مطمئنا به سزای عمل خود خواهند رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =