پنج طرح کشاورزی و دامپروری در سرپل ذهاب تصویب شد

مشروح خبر

 

سرپرست فرمانداری سرپل ذهاب، از تصویب پنج طرح کشاورزی و دامپروری با سه میلیارد و 830 میلیون ریال اعتبار در کارگروه اشتغال و سرمایه گذای این شهرستان خبر داد.
به گزارش باخترو به نقل از ایرنا، محبت جمالی نیا
در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری سرپل ذهاب ، با بیان این که این طرح ها در بخش های کشاورزی ، دامپروری و پرورش زنبور عسل است ، افزود: با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال برای هشت تن از افراد جویای کار منطقه فراهم می شود.
وی بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات مربوط به طرح های اشتغالزای پایدار در مناطق روستایی تاکید کرد و اظهار داشت: تاکنون 23 طرح اشتغالزا با 160 میلیارد ریال اعتبار و با اشتغالزایی 123 تن در روستاهای سرپل ذهاب به تصویب رسیده است.
سرپرست فرمانداری سرپل ذهاب با بیان اینکه دولت توجه ویژه‌ای به توسعه روستاها دارد ، بیان کرد: توسعه اشتغال و توان‌افزایی روستاییان از رویکردهای جدی دولتمردان است و از تمام ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده می شود.
جمالی نیا ، پرداخت وام‌های کم‌بهره برای ایجاد اشتغال و بهسازی را از جمله اقدام های دولت در راستای توجه به روستاها بیان کرد و گفت: پرداخت تسهیلات در کنار حمایت های دولت ، 2 عامل تاثیرگذار در افزایش تولید محصولات و بهبود وضعیت اشتغال در روستاهاست.
وی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات با سود بانکی ناچیز برای عملیاتی کردن طرح های اشتغالزای پایدار یک فرصت ویژه برای روستائیان است و از این رو باید دستگاه‌های اجرایی در فرصت باقیمانده در معرفی طرح‌های اشتغال پایدار روستایی و پرداخت تسهیلات به این طرح‌ها تلاش کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

8 + 1 =