پولی برای اعزام تیم به رقابت‌های فوتسال نداریم

57758766

رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه با اشاره به عدم حضور تیم هیات فوتبال کرمانشاه در رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور، گفت: چون پولی نداشتیم و اسپانسری هم پای کار نیامد، نتوانستیم تیم را برای دیداری که در این هفته داشت، اعزام کنیم.
به گزارش باختر،‌ علی محبی زنگنه در گفت و گو با ایسنا، بابیان اینکه تیم فوتسال هیات کرمانشاه باید در این هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول برابر تیم هتل کاج مشهد قرار می‌گرفت، عنوان کرد: از آنجایی که این دیدار به میزبانی مشهد برگزار می‌شد و هزینه اعزام تیم هم بالا بود، نتوانستیم هزینه‌ها را تامین و تیم را اعزام کنیم.
وی تصریح کرد: طبق برآوردهایی که کرده بودیم، تنها اعزام این تیم با هواپیما بصورت رفت و برگشت و بدون احتساب هزینه‌های اسکان و تغذیه نزدیک به 20 میلیون تومان پول نیاز داشت که هیات از پس چنین هزینه‌ای بر نمی‌آید.
رئیس هیات فوتبال کرمانشاه تاکید کرد: از هفته قبل با چند اسپانسر وارد مذاکره شدیم و تلاش کردیم آنها را برای حمایت مالی از این تیم جذب کنیم، اما بی فایده بود. برای بازی هفت قبل این تیم که برابر شهرداری قزوین و به میزبانی کرمانشاه بود، هزینه‌ها توسط هیات پرداخت شد، اما برای اعزام تیم به مشهد توانایی مالی نداشتیم.
محبی زنگنه یادآورشد: اگر این تیم در یک دیدار دیگر در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال حضور پیدا نکند به لیگ دسته سوم سقوط می‌کند، برای همین تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم تا برای دیدار بعدی این تیم که 29 دی برگزار می‌شود، یک اسپانسر بگیریم.
دیدار بین دو تیم فوتسال کرمانشاه و هتل کاج مشهد از سری رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور قرار بود24 دی در مشهد برگزار شود که به دلیل عدم حضور تیم کرمانشاه نتیجه این دیدار 3 بر صفر به نفع تیم مشهدی اعلام شد.
تیم فوتسال کرمانشاه با این باخت در پایان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال با 18 امتیاز در رده هفتم جدول گروه خود قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 6 = 13