پویش «فصل گرم کتاب» برای اوقات فراغت کودکان

2852287
مشروح خبر

2852287

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از اجرای پویش «فصل گرم کتاب» همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی خبر داد و گفت: این پویش با هدف برنامه ریزی درست برای تابستان کودکان و نوجوانان در کرمانشاه طراحی و اجرا می‌شود.
به گزارش باختر، مهناز فتاحی در گفت‌وگو با تسنیم، از کلید خوردن پویش فصل گرم کتاب در کانون پرورش فکری استان خبر داد و اظهار داشت: فصل تابستان از مهمترین زمان‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان و کودکان و نوجوانان است که فرصتی مناسب برای ارائه برنامه های فرهنگی فراهم کرده است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه بیان کرد: این پویش که فصل گرم کتاب نام‌گذاری شده است با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ کتابخوانی با بازی‌های کودکانه، قصه‌گویی و نمایش اجرایی می‌شود.
فتاحی افزود: این پویش در هفت ایستگاه ثابت و سیار فرهنگی در شهرهای مختلف استان کرمانشاه از آغاز فصل تابستان و با شعار «آینده را باید ساخت» کار خود را شروع کرده است.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه ملی با هدف توسعه و ترویج کتاب‌خوانی، غنی‌سازی اوقات فراغت، ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مطالعه و همچنین معرفی خدمات کانون پرورش فکری به کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.
‌فتاحی گفت: مربیان کانون استان در محل تعیین شده برای ایستگاه‌های مطالعه در فضاهای باز شهری و روستایی حضور پیدا می‌کنند و به اجرای برنامه‌های شاد، خلاق و هدفمند برای کودکان و نوجوانان با محوریت کتاب خواهند پرداخت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

1 + 3 =