پیگیری ویژه طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

نماینده هرسین، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی گفت: با استقبال 100 نماینده مجلس، به زودی بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس یازدهم در دستور کار قرار گرفته و پیگیری می‌شود.
به گزارش باختر ، علی رضایی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: با توجه استقبالی که بیش از 100 نماینده مجلس از بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس یازدهم داشته‌اند این طرح به‌زودی در دستور کار مجلس قرار گرفته و پیگیری می‌شود.
وی پس از تایید اعتبارنامه خود در مجلس، گفت: در خصوص بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، اشکال وارد شده از طرف دولت، تامین اعتبار این طرح است و با رایزنی‌های صورت گرفته با سایر نمایندگان و رئیس مجلس یازدهم، راهکارهای لازم برای برطرف شدن این مشکل مطرح می‌شود.
نماینده هرسین، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی با تشریح سایر طرح‌های در دست اقدام در مجلس، اضافه کرد: یکی از طرح‌های دیگری که در مجلس یازدهم در حال پیگیری آن هستیم مساله معافیت آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی است، این بحث نیز با استقبال نمایندگان مجلس مواجه شده است و به زودی در مجلس مطرح خواهد شد.
وی ادامه داد: امیدواریم با بررسی و تصویب این طرح آموزشیاران نهضت سوادآموزی نیز همانند سایر گروه‌های معلمی از امتیاز برخوردار شوند.
رضایی با بیان این مطلب که تمام توان خود را برای تصویب قوانین به نفع قشر آسیب‌پذیر جامعه به کار خواهیم بست، گفت: اقشار مختلف جامعه برگردن نظام حق دارند و من در مجلس یازدهم تمام توان خود را برای ارزیابی و طرح قوانین در راستای حمایت از این اقشار به کار خواهم بست، چرا که این مهم یکی از اولویت‌های مجلس یازدهم است.
وی یادآور شد: مطرح شدن طرح‌های همچون یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان جامعه و امثال آن در راستای تامین حقوق اقشار آسیب‌پذیر نظام مطرح می‌شود و امیدواریم با تصویب این طرح گامی موثر در راستای ایجاد عدالت در جامعه اسلامی برداریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 3 = 5