پیگیر راه‌اندازی «هتل اسکول» در کرمانشاه هستیم

 68649246
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پیگیری‌ برای راه اندازی هتل اسکول(مدرسه هتلداری) در کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر ، امید قادری در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به ضرورت‌ توسعه آموزش‌های صنعت گردشگری بویژه حوزه هتلداری در استان، اظهار کرد: از آنجایی که تا برگزاری ویداد گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 کمتر از یک سال دیگر زمان داریم، در تلاشیم در این زمان خلاء‌هایی که در بخش آموزش‌های صنعت گردشگری استان وجود دارد را تاحدودی پُر کنیم.
وی تصریح کرد: براین اساس، در سفر چندی پیش رئیس سازمان فنی وحرفه‌ای کشور به کرمانشاه این مسئله را مطرح کردیم و درخواست کردیم تا فنی حرفه‌ای نیز در بحث آموزش‌های گردشگری به فعالین این بخش در کرمانشاه ورود کند که پیشنهاد راه اندازی یک هتل اسکول را مطرح کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه با تاکید براینکه این طرح مورد حمایت مسئولین استانداری هم قرار گرفته، اعلام کرد: درحال انجام پیگیری‌ها و مقدمات راه اندازی اولین هتل اسکول کرمانشاه هستیم.
وی بابیان اینکه تاکنون چند استان دیگر اقدام به راه اندازی هتل اسکول کرده‌اند، تاکید کرد: تلاش می‌‎کنیم پس از راه اندازی هتل اسکول کرمانشاه آن را به مرکزی برای آموزش در رشته‌های هتلداری، رستوران‌داری، تورلیدری، بوم گردی، حمل و نقل و... تبدیل کنیم.
قادری یادآورشد: آموزش‌های نوین و مدرن حوزه صنعت هتلداری به نیروهای شاغل این بخش در استان می‌تواند به جذب بیشتر گردشگران در استان کمک کند، همانگونه که امروز چنین امری را در بسیاری از استان‌های گردشگرپذیر به خوبی می‌بینیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =