چاه های جذبی احداث شده به کمک شهرداری آمد

WhatsApp Image 2019-12-07 at 9.36.49 PM

خسروی عیساییان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی شهرداری از کمک چاه‌های جذبی احداث شده در سطح شهر برای دفع و کنترل آبهای سطحی خبر داد.
به گزارش باختر، مهندس عیساییان با اشاره به حجم بالای بارش اخیر در مدت زمان کوتاه اظهار داشت: با مدیریت دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه چند چاه جذبی برای اولین بار در غرب کشور در سطح شهر کرمانشاه احداث شد، که توانستیم با کمک آنها آب‌های سطحی برخی مناطق را در بارش اخیر کنترل کنیم.
وی ادامه داد: در سنوات گذشته نیز برای دفع آبهای سطحی با مشکلات زیادی روبرو بودیم که با مدیریت دکتر طلوعی روند خوبی برای حل این مشکلات در پیش گرفته شد.معاون خدمات شهری کرمانشاه ادامه داد: با پیش‌بینی سازمان هواشناسی نیروهای خدماتی در سطح مناطق به حالت آماده‌باش درآمدند.
مهندس خسرو عیساییان همچنین در ادامه از لایروبی کانال های سطح شهر و پاکسازی برگ‌ها خبر داد.
وی با تاکید بر لزوم ارتباط شهروندان با شهرداری در مواقع اینچنینی افزود: شهروندان در ایام بارش برف و باران می توانند به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری برای اعلام مشکلات شان ارتباط برقرار کنند.
مهندس عیساییان ادامه داد: هشت سایت اصلی برف‌روبی در سطح شهر تعبیه و سعی شده در نزدیکی تمام مسیرهای شیبدار سطح شهر سایت‌های موقت جهت برف‌روبی سریع احداث شود.
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه در پایان از شهروندان خواست تا در ایام بارش باران و برف از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری نمایند و در صورت ضرورت تردد اقدامات ایمنی را رعایت نمایند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =