چرا خيابانهاي كرمانشاه خاموش و تاريك اند؟

unnamed
مشروح خبر

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با انتقاد از خاموشی‌های اخیر خیابانهای شهر کرمانشاه، این موضوع را در افزایش وقوع سوانح رانندگی تاثیرگذار دانست.
سرهنگ «فضل الله شیری» اظهار داشت: خاموشی برق خیابان های شهری در ایجاد بستر ناایمن ترافیکی تاثیرگذار بوده و عامل مستعد کننده تصادف بویژه برای عابران پیاده است.
وی افزود: در معابر شهری هم کاربری مسکونی و هم تجاری واقع شده و هر لحظه خطر ورود ناگهانی عابران پیاده در سطح معابر وجود دارد، لذا خاموشی های اخیر خیابان های اصلی یا فرعی و بزرگراه ها می تواند در تاخیر رویت رانندگان اثرگذار باشد .
شیری همچنین با انتقاد نسبت به اینکه موانع، جداول خیابانی و گاردریل ها در راه‌ها بازتاب دهنده نور نیستند و یا از تجهیزات بازتاب دهنده نور مثل شبرنگ یا رنگ های ترافیکی برخوردار نیستند، گفت: متاسفانه در معابر چاله ها و دست اندازهای غیرمعمول زیادی به علت نامناسب بودن زیرساخت های راه وجود دارد که باعث تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها و تصادفات ناشی از آن می‌شود.
این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به سهم 55 درصدی تصادفات عابران پیاده از کل تصادفات وقوعی استان در یازده ماهه امسال، گفت: به خاطر تامین امنیت ترافیکی این قشر آسیب پذیر خوب است خاموشی ها در معابر شهری به حداقل برسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

6 + 4 =