چهار چهره جديد و جوان بهارستاني

Untitled-3 copy

انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي دوم اسفندماه جاري برگزار و نتايج آن مشخص شد.
به گزارش باختر، در اين دوره از انتخابات مجلس شوراي اسلامي از مجموع هشت نماينده استان، دونفرشان (دكتر عبدالرضا مصري از حوزه انتخابيه كرمانشاه) و (حجت الاسلام سيدجواد حسيني كيا از حوزه انتخابيه سنقر و كليايي) نماينده فعلي استان بودند كه توانستند مجددا به مجلس راه يابند و انتخاب براي دو نماينده ديگر نيز (يكي در حوزه انتخابيه كرمانشاه كه بين دكتر ابراهيم عزيزي و سلمان محمدي و ديگري در حوزه انتخابيه اسلام آبادغرب كه بين مجتبي بخشي پور و نادر نادري مي باشد) به دور دوم كشيده شد.
اما نكته حائز اهميت اين دوره از انتخابات در استان كرمانشاه، راهيابي چهار چهره جديد و البته جوان به مجلس بود كه هر كدام از آنها ويژگيهاي منحصر به خود را دارند و اين انتظار مي رود كه با حضور اين چهار چهره جديد و جوان در مجلس، مطالبات قشر جوان استان به صورتي جدي تر پيگيري شود.
در حوزه انتخابيه شهرستان كرمانشاه، دكتر محمد رشيدي به عنوان يك چهره جوان و جديد راهي بهارستان شد كه باتوجه به ويژگيهاي خاص ايشان در حوزه مطالبه گري جوانان مي توان انتظار تحولي چشمگير براي پيگيري مباحث حوزه جوانان بود.
در حوزه انتخابيه اورامانات، دكتر آرش لهوني نيز به عنوان چهره اي جوان و جديد توانست راهي بهارستان شود كه با توجه به استقبال قابل توجه مردم اين منطقه از كانديداتوري ايشان و راي حدود 50 درصدي (از مجموع كل آراي منطقه) مي توان انتظار مطالبه گري ويژه اي از ايشان داشت.
در حوزه انتخابيه كنگاور، صحنه و هرسين نيز علي رضايي به عنوان يك چهره جوان و جديد نيز توانست آراي قابل توجهي از مردم اين منطقه را به خود اختصاص دهد لذا از ايشان نيز همين انتظار مي رود كه مطالبه گر خواسته هاي بحق مردم استان به ويژه جوانان باشد.
در حوزه انتخابيه قصرشيرين، گيلانغرب و سرپل‌ذهاب نيز شهريار حيدري به عنوان چهره اي جديد و نسبتا جوان راهي بهارستان شد تا مردم آن منطقه نيز از اين پس خواستار مطالبات بحق خود به ويژه در حوزه جوانان باشند.
در مجموع چنين به نظر مي رسد كه مجلس يازدهم براي جوانان استان كرمانشاه مجلسي توانمند و مطالبه گر باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 6 = 14