چه خبر از هانیه / این دختر فداکار سرپلی

مسوولان سرپل‌ذهاب به مناسبت روز جهانی معلولان روز چهارشنبه به عیادت «هانیه یزدان شناس» دختر فداکاری که در جریان زلزله ۲۱ آبان ماه سال ۹۶ این شهرستان دچار ضایعه نخاعی شد، رفتند.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سرپل ذهاب در این دیدار با گرامیداشت روز جهانی معلولان افزود: معلولان موفقی در جامعه وجود دارند که باید با برنامه ریزی دقیق از توانمندی های علمی و اجتماعی آنان در حوزه های مختلف به خوبی استفاده شود.
«حسن پیرکرمی» اظهار داشت: از تمامی مادران، پدران، همسران و فرزندان صبور، دلسوز و فداکاری که بزرگوارانه و با دل و جان، از فرزند، همسر و یا پدر و مادر معلول خویش، بی منت و بی آن که یادی از آن ها شود، مراقبت و پرستاری می‌ کنند قدردانی می کنم.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سرپل ذهاب گفت: از دستگاه‌های اجرایی می خواهم، توجه ویژه به مبلمان شهری، مناسب‌سازی محیط برای معلولان و رفع مشکلات مختلف آنان را در دستور کار خود داشته باشند و امید است که بتوانیم گوشه ای از مشکلات این قشر را برطرف
کنیم.
هانیه یزدان شناس، دختر فداکار ۱۲ ساله سرپل ذهابی که در زلزله آبان ماه ۹۶ برای نجات خواهر۲ ساله اش جان خود را به خطر انداخت به علت اصابت تیرآهن به کمرش دچار ضایعه نخاعی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 37 = 38