«کاشفی» رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه شد

کیوان کاشفی، عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق کرمانشاه، به عنوان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه انتخاب شد.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی اتاق کرمانشاه، با برگزاری اولین جلسه هیأت مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه، کیوان کاشفی به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.
همچنین علی‌اصغر زبردست و محمدرضا مرتضوی به عنوان دو نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و سوریه، شهلا عموری به عنوان خزانه‌دار و مجید مهتدی، هوشنگ پارسا، اسماعیل ابراهیمی، علی احتشامی و رستم جنگاوران نیز به عنوان اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند.
مجمع عمومی موسس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه در اسفندماه سال 98 برگزار شد و هدف از تشکیل این اتاق مشترک نیز گسترش روابط و مناسبات اقتصادی و تجاری بین ایران و سوریه است.
کشور سوریه علاوه بر بازار هدف صادراتی خوبی که برای ایران به شمار می‌رود، می‌تواند دروازه‌ه‌ای برای تعامل و تجارت ایران با سایر کشورهای حوزه مدیترانه نیز باشد.
کشور سوریه در دوران بازسازی فرصت مغتنمی را در اختیار ایران قرار می‌دهد تا بتوان با گسترش مناسبات با این کشور، زمینه حضور در بازارهای سوریه را برای سال‌های آتی فراهم کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =