کاهش 50 درصدی زنگ‌خور آژانس‌ها در سایه تاکسی‌های اینترنتی

61448623
مشروح خبر

61448623

 رئیس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه کرمانشاه از کاهش حدود 50 درصدی زنگ‌خور آژانس‌ها به دنبال گسترش فعالیت تاکسی‌های اینترنتی خبر داد.
به گزارش باختر، عبدالرضا الفتی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بسیاری از رانندگان آژانس‌ها به سمت تاکسی‌های اینترنتی کوچ کرده‌اند، گفت: هم اکنون اکثر این رانندگان علاوه بر آژانس، زمانی را هم در این تاکسی‎ها مشغول به کار هستند.
وی ادامه داد: از زمانی که فعالیت این تاکسی‌ها گسترش یافته تعداد درخواست‌های خودرو در آژانس‌ها به میزان قابل توجهی پایین آمده و آژانسی که در گذشته 150 سرویس در روز داشت، اکنون کمتر از 80 سرویس دارد.
رئیس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه کرمانشاه با بیان اینکه بعد از سهمیه‌بندی بنزین تعداد دیگری از رانندگان نیز به سمت تاکسی‌های اینترنتی رفتند، خاطرنشان کرد: آنطور که گفته می‌شود وضعیت سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی مشخص شده، اما برای آژانس‌ها هنوز در مرحله ثبت نام هستیم و احتمالا در این هفته سهمیه سوخت این خودروها نیز تعیین تکلیف شود.
وی با بیان اینکه کاهش رانندگان و کاهش درخواست، درآمد آژانس‌ها را کاهش داده و آنها را با مشکلات مالی زیادی مواجه کرده، تاکید کرد: تقاضا داریم امتیازاتی برای آژانس‌ها در نظر گرفته شود، مثلا سهمیه‌ای برای CNG کردن خودروهایی که در آژانس‌ها به صورت دائم و مستمر فعالیت دارند بعد از پالایش دقیق آنها تعیین شود.
رئیس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه کرمانشاه از وضعیت فعالیت آژانس‌ها در استان کرمانشاه هم یاد کرد و با بیان اینکه هم اکنون نزدیک به 620 آژانس با حدود هفت هزار راننده در سراسر استان داریم، عنوان کرد: از این تعداد حدود 200 آژانس با 3400 راننده مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

56 + = 62