کدام مغازه ها پلمپ می شوند؟

استاندار کرمانشاه با اشاره به بی توجهی برخی اصناف و مغازه داران به استفاده از ماسک، گفت: در این زمینه برخوردها باید تشدید شود و مغازه افرادی که از ماسک استفاده نمی کنند پلمب شده و این افراد به دادسرا معرفی می شوند.
به گزارش باختر وبه نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند در جلسه ستاد استانی کرونا با اشاره به استمرار وضعیت قرمز کرونا در استان گفت: این شرایط می طلبد مردم بیش از پیش پروتکل های بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک را رعایت کنند.
وی افزود: در حال حاضر استفاده عموم مردم از ماسک تا حد خوبی افزایش یافته، اما متاسفانه در این بین اصناف توجه چندانی به استفاده از ماسک ندارند و بسیاری از ماسک استفاده نمی کنند.
وی افزود: در همین راستا به اکیپ های بازرسی دستور داده ایم تا ضمن افزایش بازرسی از اصناف، با مغازه داران متخلفی که از ماسک استفاده نکرده و رعایت پروتکل های بهداشتی را ندارند، برخورد کنند.
بازوند تصریح کرد: مغازه داران متخلف در این زمینه باید به دادسرا معرفی شده و مغازه هایشان نیز پلمب شود و حتما باید بنری سردر مغازه نصب شود که به علت عدم استفاده از ماسک و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مغازه پلمب شده تا سایر مغازه داران متوجه اهمیت موضوع شوند.
استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: متاسفانه وضعیت استفاده از ماسک در نیروی انتظامی هم خوب نیست و بسیاری از نیروهای پلیس حین انجام کار و ماموریت از ماسک استفاده نمی کنند که در این زمینه تذکرات لازم به نیروی انتظامی داده شده است.
بازوند تصریح کرد: در حال حاضر ماسک به میزان کافی در سطح بازار موجود است و همه باید از ماسک استفاده کنند. تنها اندکی قیمت آن از قیمت های مصوب بالاتر است که قرار شده اداره کل صمت در این زمینه نظارت و رسیدگی داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =